Први фотки од свадбата и венчаницата на Каролина Гочева
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
vozac na kamion 22-06-2018
magacioner 22-06-2018


Први фотки од свадбата и венчаницата на Каролина Гочева

Каролина Гочева денес го изговори судбоносното „да“ на уметникот Михаил Корубин.

prvi-forki-od-svadbata-i-vencanicata-na-karolina-goceva-001.jpg

Информациите околу церемонијата сè уште се чуваат во најстрога тајност и под силно обезбедување, но во меѓувреме Каролина „пушти срце“ и сподели две фотки на Инстаграм.

23.09.2017 ❤️

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

23.09.2017 ❤️

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Би можело да ве интересира:

Ѕвезди на кои треба да им се забрани Фотошоп И славните понекогаш сакаат да го прикажат нивниот живот на социјалните мрежи ка...
Внуките на Каролина Гочева ѝ беа најголема поддршка на концертите во р... Каролина ужива во секој миг минат со Луција и Инес, а тие присуствуваа дури и на...
Фотки од празничниот семеен одмор на Бекамови (фото) Дејвид и Викторија Бекам новата година ја прославија како вистинско среќно семеј...