Рита Ора промени 13 аутфити додека ги водеше MTV EMA наградите
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
vozac na kamion 22-06-2018
magacioner 22-06-2018


Рита Ора промени 13 аутфити додека ги водеше MTV EMA наградите

Инспиративна и неповторлива, Рита Ора направи одлично шоу на „MTV Europe Music Awards 2017“.

rita-ora-promeni-13-autfiti-dodeka-gi-vodeshe-mtv-ema-nagradite-01.jpg

Рита Ора се најде во улогата на домаќин на настанот „MTV Europe Music Awards 2017“. Таа покажа дека е жената на ноќта со 13 неверојатни стајлинзи на сцената.

Британската ѕвезда одлично жонглираше со улогите на водител и изведувач и направи неверојатна атмосфера на настанот. Фановите на социјалните мрежи имаа само пофални зборови и ја проценија како брилијантна, забавна и автентична во водењето на настанот.

Од раскошни тоалети и чудни перики, па до појавување со бањарка и дијаманти на сцената, при секое наредно излегување на сцената на Рита публиката доживуваше изненадување.

Таа го донесе гламурот на стариот Холивуд со виолетовата тоалета, но и ја покажа сензационалната фигура во сино, светкаво, мини фустанче.

Еве ги нејзините неверојатни трансформации на настанот:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Невозвратена љубов: Ѕвезди кои добиле „корпа“ од други ѕвезди Постои ли жена што може да му одолее на Џорџ Клуни? Да. Нејзиното име е Ева Лонг...
Личен готвач, стилист и образование од 20.000 евра: На 6 години, Блу А... Можеби има само 6 години, но ќерката на Џеј Зи и Бијонсе, Блу Ајви Картер, веќе ...
Најубавите моменти од документарниот филм за принцезата Дијана Дали го гледавте новиот документарен филм за принцезата Дијана? Принцот Вилијам ...