Нова драма: Зошто ќеркичката на Кајли личи на згодниот телохранител?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-03-2020
ВОЗАЧИ 27-03-2020


Нова драма: Зошто ќеркичката на Кајли личи на згодниот телохранител?

Додека Кајли Џенер по секоја цена се обидува да ја сочува приватноста на својата 3-месечна ќеркичка Сторми, фановите на Кардашијан-Џенер кланот имаат малку поинакви идеи.

nova-drama-zosto-kerkickata-na-kajli-lici-na-zgodniot-bodigard-12.jpg

Сега на ред е нова драма – дали 20-годишниот Тревис Скот е таткото на Сторми или сепак татко е згодниот телохранител, со оглед на физичката сличност?

nova-drama-zosto-kerkickata-na-kajli-lici-na-zgodniot-bodigard-07.jpg

nova-drama-zosto-kerkickata-na-kajli-lici-na-zgodniot-bodigard-08.jpg

Тим Чунг неколкупати досега ја чуваше Кајли Џенер во јавноста, а инаку работи како полицаец во станица во Лос Анџелес, а истовремено е и модел по потреба.

nova-drama-zosto-kerkickata-na-kajli-lici-na-zgodniot-bodigard-01.jpg

nova-drama-zosto-kerkickata-na-kajli-lici-na-zgodniot-bodigard-02.jpg

Тим има голем број Инстаграм следбеници благодарение на неговите разголени фотки и одлично обликувано тело.

 

Let’s ride

A post shared by TIM CHUNG (@timmm.c) on

 

Stay hydrated. LA heat is back

A post shared by TIM CHUNG (@timmm.c) on

 

Winter hikes in LA be like..

A post shared by TIM CHUNG (@timmm.c) on

 

Rise above

A post shared by TIM CHUNG (@timmm.c) on

 

December in LA got me drippin 💦

A post shared by TIM CHUNG (@timmm.c) on

Сега стана и вирална сензација заедно со тврдењата дека Сторми повеќе личи на него, отколку на Тревис Скот. Иако сè започна на шега, сите се сомневаат дека тој е таткото.

nova-drama-zosto-kerkickata-na-kajli-lici-na-zgodniot-bodigard-03.jpg

nova-drama-zosto-kerkickata-na-kajli-lici-na-zgodniot-bodigard-04.jpg

nova-drama-zosto-kerkickata-na-kajli-lici-na-zgodniot-bodigard-06.png

Во целата збрка која настана по социјалните мрежи, Тим сподели само една фотка со опис: Chill.

 

Chill

A post shared by TIM CHUNG (@timmm.c) on

M. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Познати дами кои имаат мали гради и се горди на нив И додека девојки од цел свет, за жал, се оперираат за да имаат бујно деколте как...
Познати фаци кои не се поднесуваат, а се сликале заедно Голем дел од славните личности се егоцентрични. Не сакаат да го споделат ни возд...
Кајли Џенер си ја носи ќеркичката на работа и позира со неа на пауза (фото) Кајли Џенер тврди дека поминува многу време со ќеркичката и не се двои на неа, а...

Спонзорирани линкови: