31 година разлика, 36 сантиметри повисока од него: Најчудните познати парови


31 година разлика, 36 сантиметри повисока од него: Најчудните познати парови

Принцот Хари и Меган Маркл – 37-годишната разведена американска актерка со африкански корени сигурно не ни сонувала дека ќе стане дел од британското кралско семејство...

31-godina-razlika-36-santimetri-povisoka-od-nego-najchudnite-poznati-parovi-01.jpg

Кога е љубовта во прашање, тука не постои логика. Не важат никакви ограничувања, без разлика дали станува збор за годините, висината или стилот на живот.

Кои се најчудните познати парови?

Винсент Касел и Тина Канакеј – тој е 31 година постар од неа

31-godina-razlika-36-santimetri-povisoka-od-nego-najchudnite-poznati-parovi-02.jpg

Хафдур Јулиус Бјернсон и Келси Морган Хенсон - Тој има 206 сантиметри и 180 килограми, а таа 157 сантиметри и 52 килограми

31-godina-razlika-36-santimetri-povisoka-od-nego-najchudnite-poznati-parovi-03.jpg

Хју Џекмен и Дебора Ли-Фурнес – тој е 13 години помлад од неа

31-godina-razlika-36-santimetri-povisoka-od-nego-najchudnite-poznati-parovi-04.jpg

Ерон Тејлор Џонсон и Сем Тејлор Џонсон – таа е 23 години постара од него

31-godina-razlika-36-santimetri-povisoka-od-nego-najchudnite-poznati-parovi-05.jpg

Питер Динклиџ и Ерика Шмит – таа е повисока 36 сантиметри од него

31-godina-razlika-36-santimetri-povisoka-od-nego-najchudnite-poznati-parovi-06.jpg

Уште 5 парови на следната страна...Би можело да ве интересира:

Познати парови кои си личат како да се брат и сестра Без разлика дали станува збор за сините очи или за идентичната насмевка, тие нев...
9 познати мажи секс симболи и нивните сопруги, кои ретко ги гледаме во... Тие се привлечни и талентирани, а како изгледаат нивните понежни половини? Дали ...
6 познати дами кои не чекале запросување, туку тие запросиле Од Мадона до Пинк, на кои познати дами им здодеја да чекаат запросување, па тие ...