Прво појавување на Анџелина Џоли по веста дека Бред Пит се состанува со Шарлиз Терон


Прво појавување на Анџелина Џоли по веста дека Бред Пит се состанува со Шарлиз Терон

По долгата и мачна бракоразводна парница, Бред Пит ја пронајде својата среќа со „непријателката“ на Џоли.

prvo-pojavuvanje-na-angelina-jolie-po-vesta-deka-brad-pitt-se-sostanuva-so-charlize-therone-01.jpg

Анџелина Џоли беше фотографирана со синот Пакс на шопинг во Лос Анџелес. Ова беше прво јавно појавување на 43-годишната актерка по протекувањето на веста во медиумите дека нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит се состанува со Шарлиз Терон веќе еден месец.

prvo-pojavuvanje-na-angelina-jolie-po-vesta-deka-brad-pitt-se-sostanuva-so-charlize-therone-05.jpg

prvo-pojavuvanje-na-angelina-jolie-po-vesta-deka-brad-pitt-se-sostanuva-so-charlize-therone-04.jpg

prvo-pojavuvanje-na-angelina-jolie-po-vesta-deka-brad-pitt-se-sostanuva-so-charlize-therone-03.jpg

Наводно, Џоли и новата девојка на Бред Пит не можат да се поднесат затоа што со години имале судири околу исти филмски улоги.

prvo-pojavuvanje-na-angelina-jolie-po-vesta-deka-brad-pitt-se-sostanuva-so-charlize-therone-06.jpg

prvo-pojavuvanje-na-angelina-jolie-po-vesta-deka-brad-pitt-se-sostanuva-so-charlize-therone-02.jpg

Шарлиз и Бред ги запознал актерот Шон Пен, поранешниот свршеник на Шарлиз.

prvo-pojavuvanje-na-angelina-jolie-po-vesta-deka-brad-pitt-se-sostanuva-so-charlize-therone-08.jpg

prvo-pojavuvanje-na-angelina-jolie-po-vesta-deka-brad-pitt-se-sostanuva-so-charlize-therone-07.jpg

Извори блиски до парот велат дека тие се среќни заедно.

Прочитајте и Се облекува како момче, сака да ја викаат Џон: 10 факти за Шајло, ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит!

Анџелина на шопинг со Пакс:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Зошто Анџелина Џоли му го прави хорор тежок разводот на Бред Пит? „Иако Џоли го прави хорор овој процес за него, тоа нема да го убеди да ѝ се врат...
Сите работи кои ги знаеме досега за врската на Бред Пит и Шарлиз Терон Сите зборуваат за врската на Шарлиз Терон и Бред Пит, иако тие успешно се кријат...
Зошто Анџелина Џоли со години не ја поднесува Шарлиз Терон? Бред Пит очигледно ја преболе својата животна љубов, ама за нова девојка ја одбр...