Прво појавување на Анџелина Џоли по веста дека Бред Пит се состанува со Шарлиз Терон
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 13-06-2019
Продавач 13-06-2019


Прво појавување на Анџелина Џоли по веста дека Бред Пит се состанува со Шарлиз Терон

По долгата и мачна бракоразводна парница, Бред Пит ја пронајде својата среќа со „непријателката“ на Џоли.

prvo-pojavuvanje-na-angelina-jolie-po-vesta-deka-brad-pitt-se-sostanuva-so-charlize-therone-01.jpg

Анџелина Џоли беше фотографирана со синот Пакс на шопинг во Лос Анџелес. Ова беше прво јавно појавување на 43-годишната актерка по протекувањето на веста во медиумите дека нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит се состанува со Шарлиз Терон веќе еден месец.

prvo-pojavuvanje-na-angelina-jolie-po-vesta-deka-brad-pitt-se-sostanuva-so-charlize-therone-05.jpg

prvo-pojavuvanje-na-angelina-jolie-po-vesta-deka-brad-pitt-se-sostanuva-so-charlize-therone-04.jpg

prvo-pojavuvanje-na-angelina-jolie-po-vesta-deka-brad-pitt-se-sostanuva-so-charlize-therone-03.jpg

Наводно, Џоли и новата девојка на Бред Пит не можат да се поднесат затоа што со години имале судири околу исти филмски улоги.

prvo-pojavuvanje-na-angelina-jolie-po-vesta-deka-brad-pitt-se-sostanuva-so-charlize-therone-06.jpg

prvo-pojavuvanje-na-angelina-jolie-po-vesta-deka-brad-pitt-se-sostanuva-so-charlize-therone-02.jpg

Шарлиз и Бред ги запознал актерот Шон Пен, поранешниот свршеник на Шарлиз.

prvo-pojavuvanje-na-angelina-jolie-po-vesta-deka-brad-pitt-se-sostanuva-so-charlize-therone-08.jpg

prvo-pojavuvanje-na-angelina-jolie-po-vesta-deka-brad-pitt-se-sostanuva-so-charlize-therone-07.jpg

Извори блиски до парот велат дека тие се среќни заедно.

Прочитајте и Се облекува како момче, сака да ја викаат Џон: 10 факти за Шајло, ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит!

Анџелина на шопинг со Пакс:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Зошто Анџелина Џоли му го прави хорор тежок разводот на Бред Пит? „Иако Џоли го прави хорор овој процес за него, тоа нема да го убеди да ѝ се врат...
Анџелина Џоли во широк фустан и влечки на шопинг со ќерката Вивиен (фо... Периодов таа е зафатена со работа на последниот филм, но успева да најде време з...
Зошто Бредли Купер и Лејди Гага нема да бидат добар пар? Неверојатната хемија помеѓу нив не би имала долг животен век. Двајцата останаа с...