8 парови кои доминираа на црвениот тепих на Греми 2019
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


8 парови кои доминираа на црвениот тепих на Греми 2019

Совршена љубовна и модна хармонија - имаше точно 8 парови кои не поминаа незабележано на црвениот тепих на Греми 2019.

8-parovi-koi-dominiraa-na-crveniot-tepih-na-gremi-2019-001.jpg

Алекс Родригез и Џеј Ло дефинитивно беа едни од највпечатливите, кои нема шанса, а да не ги разгледате до најситен детаљ.

8-parovi-koi-dominiraa-na-crveniot-tepih-na-gremi-2019-1.jpg

И уште 7 парови кои доминираа на Греми 2019:

Дарил Сабара и Меган Трејнор

8-parovi-koi-dominiraa-na-crveniot-tepih-na-gremi-2019-2.jpg

Кајли Џенер и Тревис Скот

8-parovi-koi-dominiraa-na-crveniot-tepih-na-gremi-2019-3.jpg

Алиша Кис и Свиз Биц

8-parovi-koi-dominiraa-na-crveniot-tepih-na-gremi-2019-4.jpg

Офсет и Карди Би

8-parovi-koi-dominiraa-na-crveniot-tepih-na-gremi-2019-5.jpg

Еван Рос и Ешли Симпсон

8-parovi-koi-dominiraa-na-crveniot-tepih-na-gremi-2019-6.jpg

Били Реј и Тиш Сајрус

8-parovi-koi-dominiraa-na-crveniot-tepih-na-gremi-2019-7.jpg

Марен Морис и Рајан Херд

8-parovi-koi-dominiraa-na-crveniot-tepih-na-gremi-2019-8.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Моден погодок или утка: Џеј Ло со огромен шешир, Алекс во шарено сако ... Некои ги опишаа како најдобро облечен и стилски пар, други пак, ги ставија Алекс...
Синчето на Новак Ѓоковиќ неуморно навиваше за својот татко на Ролан Га... Јелена Ѓоковиќ објави фотка од синот Стефан кој за првпат го следи мечот на него...
Модна катастрофа – Дејвид Бекам искомбинира одело со чорапи и влечки (... Дејвид Бекам е миленик на голем број жени, а во модните избори никогаш не правел...