8 парови кои доминираа на црвениот тепих на Греми 2019
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 24-04-2019
Возач 24-04-2019
Монтажер 24-04-2019


8 парови кои доминираа на црвениот тепих на Греми 2019

Совршена љубовна и модна хармонија - имаше точно 8 парови кои не поминаа незабележано на црвениот тепих на Греми 2019.

8-parovi-koi-dominiraa-na-crveniot-tepih-na-gremi-2019-001.jpg

Алекс Родригез и Џеј Ло дефинитивно беа едни од највпечатливите, кои нема шанса, а да не ги разгледате до најситен детаљ.

8-parovi-koi-dominiraa-na-crveniot-tepih-na-gremi-2019-1.jpg

И уште 7 парови кои доминираа на Греми 2019:

Дарил Сабара и Меган Трејнор

8-parovi-koi-dominiraa-na-crveniot-tepih-na-gremi-2019-2.jpg

Кајли Џенер и Тревис Скот

8-parovi-koi-dominiraa-na-crveniot-tepih-na-gremi-2019-3.jpg

Алиша Кис и Свиз Биц

8-parovi-koi-dominiraa-na-crveniot-tepih-na-gremi-2019-4.jpg

Офсет и Карди Би

8-parovi-koi-dominiraa-na-crveniot-tepih-na-gremi-2019-5.jpg

Еван Рос и Ешли Симпсон

8-parovi-koi-dominiraa-na-crveniot-tepih-na-gremi-2019-6.jpg

Били Реј и Тиш Сајрус

8-parovi-koi-dominiraa-na-crveniot-tepih-na-gremi-2019-7.jpg

Марен Морис и Рајан Херд

8-parovi-koi-dominiraa-na-crveniot-tepih-na-gremi-2019-8.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Моден погодок или утка: Џеј Ло со огромен шешир, Алекс во шарено сако ... Некои ги опишаа како најдобро облечен и стилски пар, други пак, ги ставија Алекс...
Славни парови кои се венчаа пред десет години - колку од нив се уште з... Дали браковите на познатите фаци може да го издржат тестот на времето? Дознаваме...
Меланија Трамп и Брижит Макрон одржаа модна лекција на средбата во Пар... Во елегантни костими во темни бои првите дами на САД и Франција изгледаа беспрек...