Релаксираниот начин на живот на Игор Џамбазов во Дојран низ фотки и видеа
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
продавач 17-09-2021


Релаксираниот начин на живот на Игор Џамбазов во Дојран низ фотки и видеа

Игор Џамбазов ја обожава природата, сака вода, сонце и убава енергија, па токму затоа веќе со месеци се буди и заспива со поглед на Дојранското Езеро.

relaksiraniot-nachin-na-zhivot-na-igor-djambazov-vo-dojran-niz-fotki-01.jpg

Игор Џамбазов веќе подолг период живее во селото Сретеново во Општина Дојран и ужива во овa прекрасно место на југот од Македонија.

Од будење со поглед на Дојранското Езеро со мирисот на расцветаните леандри до пеење и дружба со неговата мачка Емче, Игор живее релаксирано и ужива во секој ден.

Дури и неговите пријатели како Тамара Тодевска и Пере од Нокаут не одминаа да го посетат и заедно да уживаат во вкусни специјалитети и тазе уловена риба.

Како изгледа секојдневието на Игор Џамбазов во Дојран:

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Не спијат до пладне: Познати личности кои стануваат рано Тие супер изгледаат, работат на пет различни проекти и уште имаат време за семеј...
Игор Џамбазов пее, а Илина Арсова работи со брусилица (видео) Згодната и физички спремна Илина Арсова се фати за поправки во Сретеново, а Игор...
Селена Гомез е доказ дека и со стрии и стомаче може да се ужива на плажа Во бело монокини и со насмевка на лицето, Селена Гомез покажа дека не е потребно...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg