6-годишната ќерка на Ким Кардашијан со чанта од 31.000 евра


6-годишната ќерка на Ким Кардашијан со чанта од 31.000 евра

Контроверзниот стајлинг на малата Норт Вест повторно поттикна негативни коментари за начинот на кој Ким ја воспитува.

6-godishnata-kjerka-na-kim-kardashijan-so-chanta-od-31-000-evra-01.jpg

„Каква мајка, таква ќерка“ дефинитивно важи во случајот на Ким Кардашијан и 6-годишната Норт Вест. Ријалити ѕвездата ја претвора својата ќерка во мини модна икона, иако ова предизвикува многу контроверзии.

Најстарата ќерка на Ким го обожава плакарот на мајка си и често може да биде видена како се забавува со нејзини работи, како што се чизмите и сандалите на висока потпетица.

Сега, од патувањето во Јапонија, Ким објави фотографија со својот сопруг Канје Вест, 3-годишниот син Сент и Норт Вест, која имаше впечатлив стајлинг со пердуви, а на рамото ја носеше металик чантата од Dior на Ким, вредна 31.000 евра.

Станува збор за ексклузивно парче вредно дури за музејска изложба еден ден, затоа што вакви биле произведени само 10.

6-godishnata-kjerka-na-kim-kardashijan-so-chanta-od-31-000-evra-02.jpg

6-godishnata-kjerka-na-kim-kardashijan-so-chanta-od-31-000-evra-03.jpg

Многумина ја осудуваат насоката во која Ким ја воспитува својата малечка.

6-godishnata-kjerka-na-kim-kardashijan-so-chanta-od-31-000-evra-08.jpg

6-godishnata-kjerka-na-kim-kardashijan-so-chanta-od-31-000-evra-06.jpg

6-godishnata-kjerka-na-kim-kardashijan-so-chanta-od-31-000-evra-05.jpg

6-godishnata-kjerka-na-kim-kardashijan-so-chanta-od-31-000-evra-04.jpg

6-godishnata-kjerka-na-kim-kardashijan-so-chanta-od-31-000-evra-07.jpg

Прочитајте и 10 лудо скапи работи кои Кардашијанс ги имаат купено за своите деца!

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

6-годишната Норт Вест рапува на модна ревија во Париз (видео) Ќерката на Ким и Канје изгледа решила да тргне по стапките на нејзиниот татко – ...
23-годишната ќерка на Еминем со секси фотки од Хаваи Таа е нежна и природна и луѓето ја обожаваат затоа што не е „во филм“ како други...
Само Ким Кардашијан може да изгледа вака секси кога учи право (фото) Дали Ким на 40 години може да ја добие титулата „најсекси студентка“? Таа мами в...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg