Зошто Дрејк праќа пораки на 17-годишна девојка?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Зошто Дрејк праќа пораки на 17-годишна девојка?

Били Ајлиш e 17-годишна пејачка која оваа година беше номинирана за Греми со својот деби албум.

zosto-drejk-prakja-poraki-na-17-godisna-devojka-01.jpg

Со оглед на тоа што нејзината слава доживува подем, Vanity Fair направи видео интервју со неа. Но, еден одговор ги засени останатите 20 минути од интервјуто.

На прашањето која е најславната личност која ја има во телефонскиот именик, одговори – Дрејк.

zosto-drejk-prakja-poraki-na-17-godisna-devojka-02.jpg

„Дрејк е најфиниот дечко со кој некогаш сум разговарала. Односно, комуницираме само по пораки, но прекрасен е. Тој е на едно животно ниво во кое не мора да биде фин, но едноставно е, ме разбирате?“

Па, многу од луѓето кои го ислушаа интервјуто се запрашаа – Зошто Дрејк се допишува со 17-годишна девојка?

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

12 славни жени кои родија деца по 40-тата година И покрај тоа што лекарите советуваат дека најдобрите години за раѓање дете се до...
51-годишниот Дејвид Гета не може да ги тргне рацете од својата згодна ... Иако се 4 години заедно и 24 години разлика, страста во нивната врска е како и п...
Синчето на Новак Ѓоковиќ неуморно навиваше за својот татко на Ролан Га... Јелена Ѓоковиќ објави фотка од синот Стефан кој за првпат го следи мечот на него...