Тимберлејк не сака да чека лифт, Том Круз „празни“ ресторани – Славни личности со претерани барања


Тимберлејк не сака да чека лифт, Том Круз „празни“ ресторани – Славни личности со претерани барања

Повеќето славни се горди на тоа што комуницираат со фановите, му помагаат на општеството и се нечии идоли.

poznati-lichnosti-koi-se-odnesuvaat-kako-vistinska-diva-vo-privatniot-zhivot-01.jpg

Понекогаш ние забораваме дека и познатите имале нормален живот пред да станат славни, но изгледа дека и тие забораваат на тоа.

Нормално е кога ќе се навикнете на удобен и луксузен живот да барате малку повеќе, но некои познати едноставно претеруваат.

Во продолжение погледнете ги славните кои се „во облаци“, дури и кога се надвор од окото на јавноста:

Џастин Тимберлејк не сака да чека лифтови

На една забава после филмска премиера, Џастин требало да се качи во лифт. Но, морал да чека бидејќи внатре имало три жени. Сепак, наместо да чека, пејачот го натерал обезбедувањето да ги тргне жените за тој да се качи во лифтот.

poznati-lichnosti-koi-se-odnesuvaat-kako-vistinska-diva-vo-privatniot-zhivot-02.jpg

Аријана Гранде не сака да оди

Знаевте ли дека Аријана сака некој да ја носи? Наводно, пејачката не сакала да оди, па често барала од другите да ја носат во раце.

poznati-lichnosti-koi-se-odnesuvaat-kako-vistinska-diva-vo-privatniot-zhivot-03.jpg

На Џастин Бибер му се потребни 13 соби и масер

Џастин е познат по „разгаленото“ однесување, а еднаш побарал дури 13 хотелски соби само за него. Покрај тоа, за секое патување тој сака со него да има жена што ќе го масира.

poznati-lichnosti-koi-se-odnesuvaat-kako-vistinska-diva-vo-privatniot-zhivot-04.jpg

Рис Витерспун сака сите да го знаат нејзиното име

Еднаш Рис била застаната од полиција бидејќи возела во алкохолизирана состојба. Полицаецот не ја препознал, а актерката никако не можела да се помири со тоа.

poznati-lichnosti-koi-se-odnesuvaat-kako-vistinska-diva-vo-privatniot-zhivot-05.jpg

Канје Вест има цела листа барања

Сите имаат слушнато за чудните барања на Канје. Според негов поранешен телохранител, тој барал сите од неговите вработени да носат само црно. Истовремено, им забранувал да зборуваат кога поминува покрај нив.

poznati-lichnosti-koi-se-odnesuvaat-kako-vistinska-diva-vo-privatniot-zhivot-06.jpg

И Лејди Гага има своја листа

Еднаш Лејди Гага побарала кукла за облека со розови интимни делови за во нејзината соба. Таа сакала и бели сатенски чаршафи, како и фотографии од нејзините омилени музичари.

poznati-lichnosti-koi-se-odnesuvaat-kako-vistinska-diva-vo-privatniot-zhivot-07.jpg

Кети Пери сака да ѝ ја сечат храната

Кети Пери не сака никој да ѝ испраќа цвеќиња, после секој настап сака одреден вид овошје и зеленчук, исечкано и сервирано и има посебни барања за ентериерот на собата во којашто отседнува.

poznati-lichnosti-koi-se-odnesuvaat-kako-vistinska-diva-vo-privatniot-zhivot-08.jpg

Мадона сака огромна придружба

На една од нејзините турнеи, Мадона побарала над 200 луѓе кои ќе се грижат за неа. Таа наредила и детално да ја проверат нејзината соблекувална пред да стапне во неа.

poznati-lichnosti-koi-se-odnesuvaat-kako-vistinska-diva-vo-privatniot-zhivot-09.jpg

Том Круз ги „празни“ рестораните

Еднаш, Том Круз побарал ресторанот да ги избрка сите гости и да затвори бидејќи тој сакал да јаде таму.

poznati-lichnosti-koi-se-odnesuvaat-kako-vistinska-diva-vo-privatniot-zhivot-10.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

Славни дами кои не јадат месо Вегетаријанството стана многу популарен начин на живот во последно време и се чи...
Кои машки ѕвезди се меѓу највисоките во Холивуд? Ви откриваме кои се десетте машки ѕвезди на филмот, чија висина им е дополнителе...
Славни мажи кои имале афери со дадилки Тешко е да се остане верен во Холивуд, тоа веќе на сите ни е добро познато. Секо...

Најчитани неделава