Кијану Ривс опуштено си јаде сладолед и се слика со обожаватели
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 29-09-2020
Forum Manager 29-09-2020


Кијану Ривс опуштено си јаде сладолед и се слика со обожаватели

Уште еден сосема секојдневен настан кој може да го додадеме на листата на приказни дека Кијану Ривс е пред сè човек.

kijanu-rivs-opusteno-si-jade-sladoled-i-se-slika-so-obozavateli-01.jpg

На сите ни се познати приказните за неговите донации, или пак, оние дека нема проблем да се вози во јавен превоз или да седне на клупа и набрзина да јаде или испие кафе.

Тој никогаш не бега од своите фанови и секогаш наоѓа начин да ги направи среќни.

Во моментов Ривс го снима четвртото продолжение на Матрикс.

Актерот бил забележан како си јаде сладолед на топче во Аламеда, Калифорнија.

Обожавателката му пришла и тој со задоволство се фотографирал со неа.

Во својата објава на Твитер таа вели дека Кијану е љубезен и многу пријатен.

Актерот наводно оставил и голем бакшиш за сладоледот.

Новото продолжение на Матрикс се очекува во кино салите во 2021 година.

Прочитајте и 10 причини зошто Кијану Ривс е една од омилените холивудски ѕвезди.

Е. П. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како Кијану Ривс и Лиам Нисон ги изгубија саканите и зошто не се оженија никогаш потоа? Двајцата актери ја имале својата голема љубов во животот, која за жал завршила т...
Храна која Меган Маркл не смее да ја јаде додека е бремена Во кралското семејство има многу правила кои членовите треба да ги следат, а Мег...
Јаде сладолед, стои на раце: Ким Кардашијан на плажа во Мексико во совршено бикини издание (фото) Кога Ким работи професионална фотосесија, сѐ се одвива на ниво. На 39 години таа...

Најчитани неделава