За нив нема руска салата, кифли и сарми – најжешките ѕвезди во бикини месецов


За нив нема руска салата, кифли и сарми – најжешките ѕвезди во бикини месецов

Ѕвездите најчесто ги користат празничните денови за да одморат на некоја тропска плажа и за лудории со пријателите.

za-niv-nema-ruska-salata-kifli-i-sarmi-najzeskite-zvezdi-vo-bikini-mesecov-01.jpg

На почетокот на оваа година голем број од нив ги покажаа тонираните тела во бикини на своите социјални мрежи.

Секако дека кај нив нема зима, секогаш мора да се во топ форма. 

*Занемарете ја фризурата и шминката на Бритни Спирс (во коментарите на Инстаграм има и понуди да ѝ ја средат).

Дуа Липа

View this post on Instagram

Half asleep

A post shared by FUTURE NOSTALGIA 2020 🔐💛 (@dualipa) on

Вини Харлоу

Ирина Шајк

View this post on Instagram

Day 2 @fscostarica

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Алесандра Амбросио

Ева Лонгорија

Девон Виндзор

Бела Хадид

Бритни Спирс


Дополнителна фотка, од коментарите за лошата фризура и шминка:

za-niv-nema-ruska-salata-kifli-i-sarmi-najzeskite-zvezdi-vo-bikini-mesecov-05.jpg

Е. П. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Познати дами кои имаат мали гради и се горди на нив И додека девојки од цел свет, за жал, се оперираат за да имаат бујно деколте как...
Зошто пријателите на Вилијам не ја сакале Кејт Мидлтон + нејзиниот најнов моден погодок Тие го советувале Вилијам дека може да најде некоја подобра од неа, но Кејт од д...
Ѕвезди кои ќе почнат да ја ситнат 60-ката во 2020-та Времето лета, ние старееме, стареат и ѕвездите. Иако голем дел од нив не изгледа...