Најчудните и непријатни говори на Оскарите низ годините (видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 28-05-2020


Најчудните и непријатни говори на Оскарите низ годините (видео)

Оскарите се врвот на наградите, достигнување за кое секој актер се подготвува цела кариера. Но, сепак кога ќе дојде моментот, работите може да фатат погрешен правец.

najcudnite-i-neprijatni-govori-na-oskarite-niz-godinite-001.jpg

Во пресрет на Оскарите кои ќе се одржат на 9-ти февруари и двете номинации на „Медена Земја“, да се потсетиме на некои не толку пријатни случки низ годините. 

Во продолжение издвоивме неколку непријатни и чудни говори одржани на Оскарите за кои ѕвездите сигурно не се горди:

Анџелина Џоли раскажува колку е вљубена во нејзиниот брат

Џејмс Камерон мисли дека е кралот на светот

Марлон Брандо не се ни појави на сцената

Никој не ја сака Шер повеќе од сама себе

Чудниот говор на Шон Пен

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Моментот кога принцот Вилијам се соочи со Хари за Меган Маркл Кога почна тензијата? Кои зборови на Вилијам принцот Хари ги сфати како напад вр...
8 животни лекции од инспиративната Опра Винфри Таа вели дека мора да ја работите работата што ја сакате за да го осветлите свет...
Џенифер Лоренс ја „реметеше“ Ема Стоун и скокаше преку седишта: 15 моменти за памтење од Оскарите Оскарите, како најпрестижниот настан на кој една ѕвезда може да присуствува, ова...

Спонзорирани линкови: