Ким Кардашијан глуми спонтани пози на плажа во Мексико – откри дека се „поправила“ 8kg
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 29-09-2020
Forum Manager 29-09-2020


Ким Кардашијан глуми спонтани пози на плажа во Мексико – откри дека се „поправила“ 8kg

Ким ги покажа атрибутите на плажа во Мексико додека „спонтано“ позираше за папараците и го ловеше магичното зајдисонце, а иако вели дека е здебелена, сепак изгледа подобро отколку во 2017-та, кога прошета со нефотошопиран задник. 

kim-kardashijan-glumi-spontani-pozi-na-plazha-vo-meksiko-otkri-deka-se-zdebelila-8kg-01.jpg

По спортскиот натпревар на кој беше забележана како „мези“ помфрит, ријалити ѕвездата реши да го покаже телото на плажа.

Неодамна таа откри дека во рок од 1 година се здебелила 8 kg, а на плажа може да ја видиме во вистинско светло, бидејќи нема со што да се затегне како на црвен тепих.

Сепак изгледа подобро отколку на претходниот одмор во Мексико, кога вирално се проширија нефотошопирани фотки од неа во бикини...

kim-kardashijan-glumi-spontani-pozi-na-plazha-vo-meksiko-otkri-deka-se-zdebelila-8kg-02.jpg

Ким престојува во луксузниот Esperanza Hotel and Resort, каде вила со поглед кон океан чини 7.000 долари од вечер.

„На таа пара“ веројатно не очекувавте дека ќе ја видите на плажа во природно издание...

Со шминка, надградена коса и накит – како изгледа Ким на плажа во Мексико?

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ким им се придружи на Кортни и бившиот - со децата на одмор во Костарика (фото) Ким Кардашијан со ќеркичката Норт им се придружи на Кортни и нејзиниот бивши, Ск...
Ким Кардашијан објави фотка од мајка ѝ Крис Џенер во бикини и ги разбесни твитерџиите „Да се биде слаб не е цел, да се биде самоуверен во својата кожа по породувањето...
Познати фаци кои не се поднесуваат, а се сликале заедно Голем дел од славните личности се егоцентрични. Не сакаат да го споделат ни возд...

Најчитани неделава