Како успеала Џенифер Анистон цела вечер да не го истутка Dior фустанот?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Account Manager 28-02-2020
Менаџер 28-02-2020


Како успеала Џенифер Анистон цела вечер да не го истутка Dior фустанот?

Џенифер Анистон изгледаше одлично на доделувањето на SAG наградите. Но, изгледа дека белиот Dior фустан е тежок за справување.

poteshko-otkolku-shto-izgleda-jennifer-aniston-otkri-kako-se-spravuvala-so-beliot-dior-fustan-01.jpg

Актерката реши да сподели што се случувало зад сцените на гламурозната вечер и на шега објасни дека воопшто не ѝ било лесно.

Џенифер сподели фотографија на која се гледа како седи испружено во автомобилот за да не го истутка фустанот.

„Без набори… потешко отколку што изгледа!“, стои во описот на нејзината објава.

poteshko-otkolku-shto-izgleda-jennifer-aniston-otkri-kako-se-spravuvala-so-beliot-dior-fustan-02.jpg

Познатата актерка ја искористи објавата и за да се заблагодари за добиената награда.

poteshko-otkolku-shto-izgleda-jennifer-aniston-otkri-kako-se-spravuvala-so-beliot-dior-fustan-04.jpg

Анистон си заработи награда за Најдобра изведба на актерка во серија, па решила да се опушти, како што може да забележиме на втората фотографија каде се гледа статуетката, но и соблечениот Dior фустан во бањата.

„Некаде помеѓу овие две фотографии добив подарок што ќе го ценам и ноќ што никогаш нема да ја заборавам. Им благодарам на SAG Awards и The Morning Show, и нашата неверојатна екипа. Сега да се вратиме на работа!“

poteshko-otkolku-shto-izgleda-dzhenifer-aniston-otkri-kako-se-spravuvala-so-beliot-dior-fustan-002.jpg

Џенифер го покажа нејзиниот фустан и на уште една фотографија.

poteshko-otkolku-shto-izgleda-jennifer-aniston-otkri-kako-se-spravuvala-so-beliot-dior-fustan-05.jpg

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Актерка, пејачка, артист на трапез - Што прави денес Талија, 20 години по Росалинда? Мексиканката Талија или попозната како Росалинда, денес има 47 години, изгради к...
Ќерката на Синди Крафорд секси и разголена за 16-ти роденден (фото) Каја Гербер, ќерката на Синди Крафорд, наполни само 16 години, а веќе изгледа пр...
Јелена Ѓоковиќ: Ако барате среќа во материјалното и физичкото - ја барате на погрешно место Јелена Ѓоковиќ на својот Инстаграм профил сподели прекрасна порака од која можем...

Најчитани неделава