Ким ја криела тајната за Брус 15 години, не зборува со Клое: 13 изненадувачки факти за Кејтлин Џенер
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Account Manager 28-02-2020
Менаџер 28-02-2020


Ким ја криела тајната за Брус 15 години, не зборува со Клое: 13 изненадувачки факти за Кејтлин Џенер

Поранешниот олимпиец привлече огромно внимание кога во 2015-та изјави дека ќе си го промени полот.

kim-ja-kriela-tajnata-za-brus-15-godini-ne-zboruva-so-kloe-i-ushte-11-iznenaduvachki-fakti-za-kejtlin-djener-01.jpg

Кејтлин, која уште од детството имала проблеми со нејзиниот идентитет, чекала речиси цел живот за да го покаже своето вистинско јас. Ѝ биле потребни години да собере храброст и конечно да ја започне нејзината трансформација.

Во нејзините мемоари „The Secrets of my Life“ таа откри навистина сочни детали за нејзиниот живот, а во последно време почнуваат да се дознаваат и други тајни.

Погледнете ги изненадувачките факти за Кејтлин што веројатно не сте ги слушнале досега:

Ја испуштила венчавката на син ѝ

Броди Џенер и неговата поранешна сопруга се венчаа на Бали минатата година. Според Броди, Кејтлин не дошла на венчавката бидејќи „имала поважни работи“.

Ким ја чувала нејзината тајна 15 години

Во нејзините мемоари, Кејтлин откри дека ја наговорила Ким цели 15 години да ја чува нејзината тајна.

Наводно, кога Ким имала 21 година и кога Кејтлин сè уште беше Брус, Ким ја „начекала“ како облекува женска облека. Ким не прозборела за ова 15 години од страв дека ќе го растури бракот на Брус.

ne-zboruva-so-kloe-go-napushtila-semejstvoto-iznenaduvachki-fakti-za-kejtlin-jenner-02.jpg

Бракот со Крис бил ужасен

Кејтлин изјави дека бракот со Крис Џенер бил далеку од совршен. Тие беа заедно повеќе од 25 години, а Крис се однесувала многу лошо кон неа.

Не зборува со Клое веќе 5 години

Јасно е дека на Клое не ѝ се допаѓал односот на Кејтлин кон Крис и веројатно сè уште го мисли истото.

Кејтлин откри дека тие немаат прозборено веќе 5 години.

ne-zboruva-so-kloe-go-napushtila-semejstvoto-iznenaduvachki-fakti-za-kejtlin-jenner-03.jpg

Го напуштила нејзиното друго семејство

Кејтлин е татко на дури 6 деца, но јавноста најмногу знае за Кајли и Кендал. Останатите 4 биле запоставени.

Дури и самата Кејтлин има изјавено дека ги напуштила.

ne-zboruva-so-kloe-go-napushtila-semejstvoto-iznenaduvachki-fakti-za-kejtlin-jenner-04.jpg

Никогаш не ѝ кажала на Крис за нејзината транзиција

Во 25-те години што биле заедно, Крис вели дека воопшто не знаела за ситуацијата на Кејтлин.

Кејтлин го негира ова, но Крис вел дека не би останала 25 години со неа ако ја знаела вистината.

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

Ким им се придружи на Кортни и бившиот - со децата на одмор во Костарика (фото) Ким Кардашијан со ќеркичката Норт им се придружи на Кортни и нејзиниот бивши, Ск...
Невозвратена љубов: Ѕвезди кои добиле „корпа“ од други ѕвезди Постои ли жена што може да му одолее на Џорџ Клуни? Да. Нејзиното име е Ева Лонг...
Крис Џенер не се снаоѓа добро со Инстаграм – го пропушти цел говор на Ким во обид да го сними Мама Крис очигледно не се снаоѓа добро сама со телефонот - неуспешниот обид на К...

Најчитани неделава