Први фотки од ќеркичката на Енрике Иглесијас и Ана Курникова


Први фотки од ќеркичката на Енрике Иглесијас и Ана Курникова

Пред неколку дена, братот на Енрике, Хулио, ја откри веста дека Ана Курникова се породила со третото дете.

prvi-fotki-od-kjerkichkata-na-enrike-iglesijas-i-ana-kurnikova-01.jpg

Тие оставија 2 недели приватност за семејството да ужива во среќните моменти, а сега парот ја потврди веста.

Близнаците Луси и Николас добија сестричка, а среќните родители објавија фотки од малечката ќеркичка направени веднаш по раѓањето.

Во описот на фотките напишаа „Моето сонце“ и го ставија датумот наа раѓање - 30.01.2020.

View this post on Instagram

01.30.2020

A post shared by Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova) on

View this post on Instagram

My Sunshine 01.30.2020

A post shared by Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova) on

View this post on Instagram

My Sunshine 01.30.2020

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

Би можело да ве интересира:

Боса и без шминка - Фотки од „втората свадба“ на Хајди Клум (46) и Том Каулиц (29) во Капри, Италија Откако во февруари тајно се венчаа, германскиот супермодел и 17 години помладото...
Први фотки од „генералната проба“ пред свадбата на Џастин Бибер и Хејли Џастин и Хејли со глисер пристигнаа на нивната коктел забава која ја организираа...
Први фотки од Ана Ивановиќ со синчето Лука, на одмор на Мајорка Откако на 29-годишна возраст целосно се откажа од тенисот, Ана Ивановиќ е посвет...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава