Згодниот син на Лук Пери е „ист како тато“ (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 29-09-2020
Forum Manager 29-09-2020


Згодниот син на Лук Пери е „ист како тато“ (фото)

Џек Пери (22), синот на Лук Пери, го покажа своето мускулесто тело на Инстаграм. Џек е професионален борач кој се бори под псевдонимот Jungle Boy.

zgodniot-sin-na-luk-peri-e-ist-kako-tato-01.jpg

Тој неверојатно многу личи на татко си – буквално како верна копија на ѕвездата на Беверли Хилс 90210.

zgodniot-sin-na-luk-peri-e-ist-kako-tato-03.jpg

Лук Пери почина минатата година на 52 години.

Е. П. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Позади сцената: Најдобрите Оскаровски Инстаграм фотки Имавме можност да ги погледнеме холивудските ѕвезди на црвениот тепих на Оскарит...
Борач со нежно срце: Конор МекГрегор во ист стајлинг со синот на Super Bowl Со виолетово-црните стајлинзи тие изгледаа како од насловна страница на моден ма...
„Тато плаче на телевизија, а Били не“ - Синот на Џими Кимел во неговото шоу по втората операција на ... Синот на Џими Кимел, Били, се родил со проблем во срцето и само 3 дена по раѓање...

Најчитани неделава