Каролина Гочева повторно е муза за својот сопруг Михаил Корубин (фото)


Каролина Гочева повторно е муза за својот сопруг Михаил Корубин (фото)

Откако порача „Седи дома, од нас зависи“, Каролина покажа со какви домаќински активности се занимава во сабота навечер и како сопругот ја перципира.

karolina-gocheva-povtorno-e-muza-za-svojot-soprug-mihail-korubin-foto-01.jpg

Дека Каролина Гочева е муза за нејзиниот сопруг, уметникот Михаил Корубин, видовме уште по прекрасниот портрет кој беше насловна фотографија на нејзиниот албум „Извор“.

karolina-gocheva-povtorno-e-muza-za-svojot-soprug-mihail-korubin-foto-02.jpg

Таа тогаш изјави дека Михаил е нејзиниот омилен уметник.

karolina-gocheva-povtorno-e-muza-za-svojot-soprug-mihail-korubin-foto-03.jpg

Сега, седејќи дома во изолација пејачката повторно беше инспиративна за него, овојпат активно вршејќи ги домашните обврски.

Михаил ја нацртал како става садови во машината за садови, а таа ја објави фотографијата на Инстаграм со описот: „Домаќинка во сабота навечер“.

Каролина преку својот профил упати порака до сите да седат дома и да го издржат овој период на самоизолација затоа што од нас зависи.

Таа од старите албуми објави и фотографија од скијање, направена во јануари годинава.

View this post on Instagram

Јануари 2020🎿

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Славни парови кои неколкупати се обидуваа да ја „спасат“ врската но, никако не им успеа Некои од славните парови навистина сакаа нивната врска да „опстане“, па затоа ѝ ...
Тој ѝ е 5-ти сопруг по ред, 15 години помлад и 17 cm понизок: Факти за сопругот на бившата на Сталон... Брижит Нилсен е доказ дека во љубовта нема правила. Таа имаше романси со некои о...
7 актери кои по неуспехот повторно заблескаа Славата е непостојана работа – еден ден ја имате, а веќе другиот може да исчезне...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава