Игор Џамбазов го има најубавиот поглед: Што прават македонските ѕвезди во самоизолација?


Игор Џамбазов го има најубавиот поглед: Што прават македонските ѕвезди во самоизолација?

Кој позира во опуштено домашно издание без шминка, кому му влезе гулаб во домот, а кој ја има најемотивната фотографија направена во време на самоизолација?

igor-djambazov-go-ima-najubaviot-pogled-shto-pravat-makedonskite-dzvedi-vo-samoizolacija-00).jpg

Периодов и македонските ѕвезди го минуваат во самоизолација, па како се забавуваат во своите домови?

Фудбалерот Дарко Глишиќ направи прекрасна фотографија како комуницира со бебенце преку стакло поради препораките за самоизолација, Елена Ристеска вежба јога, а Викторија Лоба си ја разубавува атмосферата во домот со цвеќе на масата.

Сепак, најдобро место за самоизолација има Игор Џамбазов, кој од селото Сретеново ужива во погледот на Дојранското Езеро.

Што прават македонските ѕвезди во периодот на самоизолација:

Taмара Тодевска

Кристина Аранудова

Игор Џамбазов

View this post on Instagram

Утро...

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

Дани Димитровска 

Елена Ристеска

Димитар Атанасовски

Дарко Глишиќ

igor-djambazov-go-ima-najubaviot-pogled-shto-pravat-makedonskite-dzvedi-vo-samoizolacija-02.jpgФото: Инстаграм на Дарко Глишиќ

Kaтарина Ивановска

https://www.instagram.com/p/B995iOfDR8s/

Уште 7 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

Македонските и светските познати дами без шминка во домашна изолација - блескаат (II дел) Од Викторија Лоба до Џенифер Лопез и Мајли Сајрус, како изгледаат познатите дами...
Игор Џамбазов пее, а Илина Арсова работи со брусилица (видео) Згодната и физички спремна Илина Арсова се фати за поправки во Сретеново, а Игор...
Како македонските познати личности честитаа Нова година? (фото) Тамара Тодевска и Сара Мејс позираа во кругот на семејството со своите новороден...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава