Тамара Тодевска го прослави 35-тиот роденден во ресторан во Гевгелија (фото)


Тамара Тодевска го прослави 35-тиот роденден во ресторан во Гевгелија (фото)

tamara-todevska-go-proslavi-35-tiot-rodenden-vo-restoran-vo-gevgelija-foto-01.jpg

Тамара Тодевска денес (01.06) наполни 35 години, а роденденот го прослави во ресторан во Гевгелија со својот сопруг Александар и децата Хана и Дарен.

Според фотографиите што ги споделија на социјалните мрежи на прославата помеѓу гостите биле и ракометарот Дејан Манасков, како и планинарката Илина Арсова.

Роденденската прослава на Тамара:

View this post on Instagram

Happy b-day to me🎂❤️

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska) on

tamara-todevska-go-proslavi-35-tiot-rodenden-vo-restoran-vo-gevgelija-foto-02.jpg

tamara-todevska-go-proslavi-35-tiot-rodenden-vo-restoran-vo-gevgelija-foto-04.jpg

tamara-todevska-go-proslavi-35-tiot-rodenden-vo-restoran-vo-gevgelija-foto-03.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

11 фото докази што сè работат асистентите на ѕвездите Од местење на чевлите на ѕвездите до држење на храната и организирање на патувањ...
Тамара Тодевска ѝ го прослави роденденот на ќерката Хана во Гевгелија (фото) Ќерката на Тамара Тодевска Хана денес (29.04) го прослави својот 4-ти роденден. ...
Дрејк повторно се отвори за Ријана: „Денес е роденден на некој кој многу го сакам“ Минатата година Дрејк јавно, на MTV VMA, се отвори и ги изрази своите емоции кон...

Најчитани неделава