Емили Ратајковски (30) во смело бикини издание со синчето – 3 месеци по породувањето е во топ форма (фото)


Емили Ратајковски (30) во смело бикини издание со синчето – 3 месеци по породувањето е во топ форма (фото)

Кој би рекол дека згодната манекенка се породила само пред три месеци? Емили Ратајковски денес го слави својот 30-ти роденден, а по тој повод објави фотки со синчето, облечена во смело бикини издание. Овие фотографии истовремено се и доказ дека Емрата веднаш се враќа на работните задачи.

Kako-da-ne-se-porodila-pred-tri-meseci-Emili-Ratajkovski-vo-oskudno-bikini-i-so-bebeto-vo-race-pokaza-deka-e-vo-top-forma-01.jpg

Таа ги објави фотографиите направени на непозната, тропска локација покрај плажа. Смелиот костим за капење е во сина боја со портокалови шари и со врвки околу вратот и на стомакот. Дополнително, нејзината коса е сосема природна, а на лицето изгледа како воопшто да нема шминка.

На фотографиите што 30-годишната манекенка и модна дизајнерка ги објави на нејзиниот Инстаграм профил го гледаме и 3-месечното бебе Силвестер во кратки пантолони со идентични шари како оние на бикини костимот за капење на мама. Двата модела се од линијата Enamorata на Ратајковски.

Kako-da-ne-se-porodila-pred-tri-meseci-Emili-Ratajkovski-vo-oskudno-bikini-i-so-bebeto-vo-race-pokaza-deka-e-vo-top-forma-02.jpg

Дополнително, поддршка за новата модна линија на Емили даде и нејзиниот сопруг Себастијан Беар Мекларг, кого можеме да го видиме како „ѕирка“ на една од фотографиите зад нив со шорцеви со исти шари.

Kako-da-ne-se-porodila-pred-tri-meseci-Emili-Ratajkovski-vo-oskudno-bikini-i-so-bebeto-vo-race-pokaza-deka-e-vo-top-forma-03.jpg

„Роденденска вечер со партнерот за патувања од соништата“ – напиша таа до фотографиите.

Kako-da-ne-se-porodila-pred-tri-meseci-Emili-Ratajkovski-vo-oskudno-bikini-i-so-bebeto-vo-race-pokaza-deka-e-vo-top-forma-04.jpg

Подоцна Емили сподели уште неколку фотографии на кои го покажа затегнатиот стомак во градник со монисти и долго портокалово здолниште.

Фотографиите до кои Емили го сподели само својот хороскопски знак „Близнаци“, се направени само еден ден пред нејзиниот 30-ти роденден. Ова е нејзин прв роденден откако стана мајка.

Kako-da-ne-se-porodila-pred-tri-meseci-Emili-Ratajkovski-vo-oskudno-bikini-i-so-bebeto-vo-race-pokaza-deka-e-vo-top-forma-05.jpg

Претходно Ратајковски објавуваше смели фотографии од доење и од мајчинството на нејзиниот Инстаграм профил. Само еден месец по породувањето имавме можност да видиме дека манекенката се вратила во топ форма.

Погледнете уште неколку фотографии од Емили:

Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

15 фотографии кои Иванка Трамп сака да ги сокрие од светот Од чудни фотки од детството со татко ѝ Доналд Трамп до разголени фотосесии во мл...
17 фотографии кои родителите на Кети Пери би сакале да ги заборават Кети Пери ја бакнуваше Ријана во уста, беше фотографирана пијана, а во една приг...
10 фотографии што родителите на Џесика Симпсон сакаат да ги заборават Џесика Симпсон е уникатна по тоа што не се грижи многу за впечатокот што го оста...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg