Ким Кардашијан ги збуни фановите – среде развод јавно му изјави љубов на Канје за роденденот
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Ким Кардашијан ги збуни фановите – среде развод јавно му изјави љубов на Канје за роденденот

Додека гласините за врската помеѓу Канје и Ирина Шајк не стивнуваат, Ким јавно му изјави љубов на поранешниот партнер, по повод неговиот роденден: „Ќе те сакам за цел живот“, напиша таа на Инстаграм откако ја видовме како плаче за разделбата. 

Kim-Kardashijan-do-Kanje-Vest-Kje-te-sakam-cel-zzivot-01.jpg

Канје Вест вчера (8-ми јуни 2021) го прослави 40-иот роденден, а по тој повод на социјалните мрежи се огласија и членовите на кланот Кардашијан-Џенер.

Честитката на Ким посебно ги збуни фановите, бидејќи таа јавно му изјавува љубов, иако нивниот љубовен однос во последните месеци се влоши, а се и среде постапка за развод. 

„Ќе те сакам цел живот“ – напиша Ким до стара фотка од нив заедно со децата.

https://www.instagram.com/p/CP3hYDHgCWh/?utm_source=ig_web_copy_link

Освен оваа фотографија, Ким на Инстаграм Стори објави и ретро фотка од Канје од 1987-мата година.

Kim-Kardashijan-do-Kanje-Vest-Kje-te-sakam-cel-zzivot-02.jpg

Освен Ким, роденденот на Канје со фотографии на Инстаграм го обележаа и Клои Кардашијан која го нарече „брат за цел живот“, но и Крис Џенер која само објави нивна заедничка фотографија.

Screen Shot 2021-06-08 at 11.07.00 AM.png

Kim-Kardashijan-do-Kanje-Vest-Kje-te-sakam-cel-zzivot-03.jpg

Инаку, пред само неколку дена имавме можност да ја видиме Ким како плаче и беше разоткриено дека таа навистина тешко се справува со разводот од Канје и покрај тоа што се обидува да прикаже поинаква слика на социјалните мрежи.

Во последната епизода од реалното шоу Keeping up with the Kardashians беа прикажани снимки на кои Ким плачеше по голема расправија со нејзиниот сопруг и каде отворено призна дека се чувствува како губитник затоа што ова ѝ е трет пропаднат брак.

Од друга страна, ријалити ѕвездата која сама поднесе документи за развод во февруари по речиси 7 години брак, сè уште во јавноста го користи презимето на нејзиниот сопруг на социјалните мрежи, но и кога дава автограми.

Kim-Kardashijan-do-Kanje-Vest-Kje-te-sakam-cel-zzivot-04.jpg

За Канје Вест пак веќе кружат гласини дека се гледа со манекенката Ирина Шајк. Што ќе се случи, останува да видиме. 

Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Зошто ова е најмоќната фотографија од Меган Маркл и каква порака ни испраќа? И додека нејзиниот сопруг ја убедувал да не присуствува на настанот во Royal Alb...
Само Ким Кардашијан може да изгледа вака секси кога учи право (фото) Дали Ким на 40 години може да ја добие титулата „најсекси студентка“? Таа мами в...
Ким им се придружи на Кортни и бившиот - со децата на одмор во Костарика (фото) Ким Кардашијан со ќеркичката Норт им се придружи на Кортни и нејзиниот бивши, Ск...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg