Први фотки од Ирина Шајк и Канје Вест – на заедничко патување по разделбата со Ким
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
продавач 17-09-2021


Први фотки од Ирина Шајк и Канје Вест – на заедничко патување по разделбата со Ким

Додека Ким му изјавува љубов по повод роденденот, Канје одлучи да ги вжешти гласините за врската со Ирина Шајк со прошетка низ Франција.

prvi-fotki-od-irina-shajk-i-kanje-vest-na-romantichno-patuvanje-po-razdelbata-so-kim-01.jpg

Во последно време, светските медиуми постојано шпекулираат за можна врска помеѓу Канје Вест и Ирина Шајк.

Досега немаше никакви изјави од двајцата по повод гласините, но ексклузивните фотки на Daily Mail изгледа ги потврдуваат шпекулациите.

Парот е уловен на прошетка во Франција, а наводно се сместени во луксузниот хотел Villa La Coste boutique, каде цената од ноќ изнесува од 1.200 до 1.500 евра.

prvi-fotki-od-irina-shajk-i-kanje-vest-na-romantichno-patuvanje-po-razdelbata-so-kim-3.jpg

prvi-fotki-od-irina-shajk-i-kanje-vest-na-romantichno-patuvanje-po-razdelbata-so-kim-10.jpg

prvi-fotki-od-irina-shajk-i-kanje-vest-na-romantichno-patuvanje-po-razdelbata-so-kim-9.jpg

prvi-fotki-od-irina-shajk-i-kanje-vest-na-romantichno-patuvanje-po-razdelbata-so-kim-2.jpg

 

Би можело да ве интересира:

Ирина Шајк во шик модно издание ја носи ќерка си на часови по танц (фото) По позирањето гола за Vogue, Ирина Шајк повторно направи модна доминација на ули...
Само Ким Кардашијан може да изгледа вака секси кога учи право (фото) Дали Ким на 40 години може да ја добие титулата „најсекси студентка“? Таа мами в...
Ирина Шајк со Бредли Купер и неговата мини копија, ќеркичката Леа, на плажа во Лос Анџелес (фото) Бредли Купер и Ирина Шајк се пример за среќно, славно семејство кое навистина зн...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg