Фановите загрижени за менталното здравје на Канје Вест - се шета со бизарни гумени маски на лицето (фото)

По скандалозното појавување во Венеција, сега и во Њујорк Канје Вест се појави со гумена маска на лицето. Овојпат бела, со шминка...

fanovite-zagrizheni-za-mentalnoto-zdravje-na-kanje-vest-se-sheta-so-bizarni-gumeni-maski-na-liceto-foto-01.jpg

Канје Вест (44) се прошета со бизарна гумена маска на лицето низ Њујорк. И тоа не е негово прво вакво појавување во последно време.

Овојпат раперот носеше бела простетичка маска со шминка, но и покрај тоа што го криеше своето препознатливо лице сите очи беа вперени кон него.

fanovite-zagrizheni-za-mentalnoto-zdravje-na-kanje-vest-se-sheta-so-bizarni-gumeni-maski-na-liceto-foto-02.jpg

Канје, кој и официјално го промени името во Је, изгледа сака да го сокрие идентитетот, но фановите се загрижени за неговите потези.

https://www.instagram.com/p/CVLktgSpPdW/

Тој и во Венеција се прошета со бизарна гумена маска на лицето, а во такво издание настапи и на една свадба.

Како се шета во последно време:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ја учи ќеркичката да плива, ја храни: Џанлука Ваки ужива во улогата на татко, но и сопруг (фото) Убавата Шерон Фонсека ужива во бракот со шармантниот Италијанец и не штеди на уб...
Ирина Шајк е бикини божица на јахта на Ибица, додека Бредли Купер мака мачи со двојникот криминалец ... За Ирина Шајк очигледно периодов важи фразата „сингл и среќна“. Таа ужива на лет...
Фото споредби: Колку се променија ѕвездите од омилените ТВ серии, кога гледаме одблизу? Фиби од „Волшебнички“, Серена, Блер и Чак од „Озборувачка“, Алисон од „Доктор Ха...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg