Фановите загрижени за менталното здравје на Канје Вест - се шета со бизарни гумени маски на лицето (фото)


Фановите загрижени за менталното здравје на Канје Вест - се шета со бизарни гумени маски на лицето (фото)

По скандалозното појавување во Венеција, сега и во Њујорк Канје Вест се појави со гумена маска на лицето. Овојпат бела, со шминка...

fanovite-zagrizheni-za-mentalnoto-zdravje-na-kanje-vest-se-sheta-so-bizarni-gumeni-maski-na-liceto-foto-01.jpg

Канје Вест (44) се прошета со бизарна гумена маска на лицето низ Њујорк. И тоа не е негово прво вакво појавување во последно време.

Овојпат раперот носеше бела простетичка маска со шминка, но и покрај тоа што го криеше своето препознатливо лице сите очи беа вперени кон него.

fanovite-zagrizheni-za-mentalnoto-zdravje-na-kanje-vest-se-sheta-so-bizarni-gumeni-maski-na-liceto-foto-02.jpg

Канје, кој и официјално го промени името во Је, изгледа сака да го сокрие идентитетот, но фановите се загрижени за неговите потези.

https://www.instagram.com/p/CVLktgSpPdW/

Тој и во Венеција се прошета со бизарна гумена маска на лицето, а во такво издание настапи и на една свадба.

Како се шета во последно време:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Канје Вест (44) си „фати“ 22-годишна девојка - заедно беа на кошаркарски меч, по скандалите (фото) Канје си „фати“ впечатлива убавица со полни усни, иако изјавуваше дека не прифаќ...
Што прави Шакира за да изгледа толку добро на 40 години? Се чини дека славната пејачка од Колумбија, Шакира, го пронашла еликсирот на мла...
Што прави Џеј Ло секое утро и вечер за да остане позитивна и во тешки времиња? Џеј Ло е секогаш позитивна и насмеана и не дозволува ништо да ѝ ја наруши хармон...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg