Видео од Амбер Херд како гола ги пречекува љубовниците по кавгите со Џони Деп + Факти за ексцентричниот љубовен живот

Пред да биде во врска со Џони Деп, 4 години била во врска со жена, во 2009-та година била уапсена за семејно насилство кога јавно ја нападнала нејзината тогашна партнерка Тасја Ван Ри, а по секоја кавга со Џони, ги пречекувала љубовниците гола во лифт - факти за ексцентричниот љубовен живот на Амбер Херд.

bila-vo-vrska-so-zheni-na-sudenjeto-tvrdat-deka-go-izneveruvala-djoni-dep-so-ilon-mask-fakti-za-amber-herd-01.jpg

Амбер Херд (35) и Џони Деп (58) се разделија во 2016-та година, но нивната приказна повторно е топ тема во медиумите заради судскиот процес во кој актерот се обидува да си го поврати угледот и бара милионска отштета од поранешната сопруга.

bila-vo-vrska-so-zheni-na-sudenjeto-tvrdat-deka-go-izneveruvala-djoni-dep-so-ilon-mask-fakti-za-amber-02.jpg

Во скандалозниот судски процес, во кој актерот очекува да добие отштета од 100 милиони долари, а актерката се надева дека ќе ги добие тие пари за себеси, постојано се изнесуваат нови детали од нивниот брак.

Амбер нападна со приказни за злоставување и сексуално насилство, додека пак Џони Деп одговори со видео снимки на кои се гледа дека неговата поранешна сопруга го изневерувала со милијардерот Илон Маск и актерот Џејмс Франко.

Според видеата, по секоја кавга, Херд ги пречекувала своите љубовници во лифтот, некогаш сосема гола со само тенка прекривка врз неа.

https://twitter.com/SportsbookBTC/status/1514375900023824387

Видео снимката со Џејмс Франко која масовно се прошири на социјалните мрежи, според одбраната на Деп, била направена додека Амбер Херд сè уште била во брак со холивудскиот актер, односно само еден ден по бурната кавга што ја имале сопружниците.

Сепак, која е Амбер Херд? Низ годините беа изнесени повеќе скандалозни детали од нејзиниот брак со актерот, а ако се погледне одблиску актерката отсекогаш привлекувала внимание со ексцентричниот љубовен живот.

Повеќе факти за неа во продолжение:

Актерката Амбер Херд по потекло е од Тексас. За неа се знае дека никогаш не го завршила средното образование, туку земала диплома преку домашно образование. Како подарок за збогување кога го напуштила домот татко ѝ и подарил пиштол.

bila-vo-vrska-so-zheni-na-sudenjeto-tvrdat-deka-go-izneveruvala-djoni-dep-so-ilon-mask-fakti-za-amber-03.jpg

Актерската кариера ја започна со помали улоги во филмската индустрија, а најголема слава стекна заради љубовните врски со повеќе мошне познати личности во јавноста.

bila-vo-vrska-so-zheni-na-sudenjeto-tvrdat-deka-go-izneveruvala-djoni-dep-so-ilon-mask-fakti-za-amber-07.jpg

Во периодот од 2008-ма до 2012-та година Амбер била во врска со сликарката и фотографка Тасја Ван Ри. Во 2009-та година Амбер била уапсена за семејно насилство, откако јавно ја нападнала партнерката на аеродром во Сиетл. Според Ван Ри, ова било недоразбирање и актерката веднаш била ослободена.

bila-vo-vrska-so-zheni-na-sudenjeto-tvrdat-deka-go-izneveruvala-djoni-dep-so-ilon-mask-fakti-za-amber-05.jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Познати жени кои биле жртви на семејно насилство (и отворено зборуваа за тоа) Сигурно се сеќавате на потресните фотографии од Ријана на кои пејачката е со мод...
Љубовни триаголници: Како пријателите во Холивуд си ги „крадат“ партнерите? По разводот со Том Круз, Кејти Холмс почна врска со Џејми Фокс кој му беше добар...
Тврди дека го посрамотиле – Зошто Џеки Чен нема да му го остави наследството на синот и не сака да ј... „Ако е способен сам ќе си заработи пари, ако не е, само ќе ги потроши моите“ – с...
Метју Пери објавувал чудни фотки на Инстаграм – фановите мислат дека си ја предвидел смртта + нови д... Официјалната причина за смртта на Метју Пери сè уште не е откриена, но неговите ...
Ја милува по лицето, откако таа ја помина ноќта во неговиот дом – Дали Ирина Шајк е во врска со Том...  „Том ја зема Ирина со автомобилот, останаа во неговиот дом цела ноќ, а сле...
Анџелина Џоли разочарана: Биолошката ќерка ѝ го сврте грбот – ќе се сели кај татко ѝ Шајло Џоли Пит во мај годинава ќе наполни 18 години, а планира да се пресели кај...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg