Хејли Бибер отворено за сексуалниот живот со Џастин: „Омилена поза ми е кучешката, тој сака со часови да разговараме пред да имаме секс“

„Не верувам дека некогаш би прифатиле да имаме секс во тројка, а секогаш се обидуваме да пробаме нешто ново“ – Хејли Бибер отворено говори за сексуалниот живот со сопругот Џастин Бибер.

hejli-biber-otvoreno-za-seksualniot-zhivot-so-djastin-omilena-poza-mi-e-kucheshkata-toj-saka-so-chasovi-da-razgovarame-pred-da-imame-seks-01.jpg

Откако претходно зборуваше за тешките мигови во бракот, борбата со депресијата и другите здравствени проблеми, Хејли Бибер сега за првпат отворено го прокоментира сексуалниот живот.

hejli-biber-otvoreno-za-seksualniot-zhivot-so-djastin-omilena-poza-mi-e-kucheshkata-toj-saka-so-chasovi-da-razgovarame-pred-da-imame-seks-02.jpg

Таа се појави во поткастот на Алекс Купер Call Her Daddy, каде откри која им е омилена секс поза со сопругот, што е она што ги возбудува и слично.

На првото прашање, дали повеќе сака секс наутро или навечер, манекенката откри дека најчесто имаат секс навечер, но дека го сака и утринскиот секс.

hejli-biber-otvoreno-za-seksualniot-zhivot-so-djastin-omilena-poza-mi-e-kucheshkata-toj-saka-so-chasovi-da-razgovarame-pred-da-imame-seks-03.jpg

Водителот се обиде да разговара и на попикантни теми, па ја праша дали некогаш размислувале за „секс во тројка“, на што таа појасни дека досега никој не волонтирал за да спие со нив, но дека тие немаат намера да го вклучат:

„Тоа не е во ред за нас. Во секундата кога ќе ја донесеш таа одлука нема враќање. Работевме напорно за да стигнеме до нивото на кое сме сега и да имаме целосна доверба еден во друг. Не верувам дека би ни било пријатно такво нешто, ниту мене, а ниту нему“ – рече Хејли.

hejli-biber-otvoreno-za-seksualniot-zhivot-so-djastin-omilena-poza-mi-e-kucheshkata-toj-saka-so-chasovi-da-razgovarame-pred-da-imame-seks-04.jpg

По подолго убедување, Хејли рече дека секогаш се обидуваат да пробаат нешто ново. Таа призна дека ја сака кучешката поза.

hejli-biber-otvoreno-za-seksualniot-zhivot-so-djastin-omilena-poza-mi-e-kucheshkata-toj-saka-so-chasovi-da-razgovarame-pred-da-imame-seks-06.jpg

На крај Хејли прокоментира за тоа што е она што најмногу ги возбудува, па рече дека за нејзиниот сопруг мошне е важна емотивната поврзаност:

„Ни се случува понекогаш со часови да разговараме пред да имаме секс. За него многу е важна конекцијата, а за мене бакнежите“ – рече таа.

hejli-biber-otvoreno-za-seksualniot-zhivot-so-djastin-omilena-poza-mi-e-kucheshkata-toj-saka-so-chasovi-da-razgovarame-pred-da-imame-seks-08.jpg

Сепак, Хејли во оваа прилика одлучи да прокоментира и за големиот број шпекулации дека Џастин со неа ја изневерил поранешната девојка, на што таа рече дека тие двајца ја започнале врската дури откако нејзиниот сегашен сопруг во целост расчистил со поранешната девојка.

hejli-biber-otvoreno-za-seksualniot-zhivot-so-djastin-omilena-poza-mi-e-kucheshkata-toj-saka-so-chasovi-da-razgovarame-pred-da-imame-seks-09.jpg

Таа дури рече дека денес со Селена се во пријателски односи и дека сите што знаат што навистина се случувало не ја обвинуваат Хејли за распадот на врската меѓу Џастин и Селена.

Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

„Новата девојка ќе му го даде тоа што Шакира не сакаше“ – нови шпекулации за разделбата на Пике и Ша... Ако помислувате на свадба – тогаш се лажете. Сите знаат дека Пике и Шакира долги...
Го засени и Дејвид Бекам на Вимблдон – Која е убавата Морган Ридл и како го украде шоуто на трибинит... „За време на целиот пренос Дејвид Бекам го покажаа само 4 пати, а Морган Ридл 87...
Адам Левин ја изневерувал бремената сопруга со 23-годишна девојка - сака да го крсти детето по неа, ... Адам Левин кој го чека третото дете со сопругата Бехати Принслу наводно имал афе...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg