Софија Мило и уште 7 убавици кои ги освоија срцата на фудбалерите на српската репрезентација (фото)


Софија Мило и уште 7 убавици кои ги освоија срцата на фудбалерите на српската репрезентација (фото)

Додека српската фудбалска репрезентација ги одмеруваше силите со Ирска, Португалија и Азербејџан со цел да обезбеди пласман на Светското првенство во фудбал кое ќе се одржи во 2022 година во Катар, сите погледи беа насочени кон момците од тимот.

sofija-milo-i-uste-7-ubavici-koi-gi-osvoija-srcata-na-fudbalerite-na-srpskata-reprezentacija-foto-01.jpg

Но, оние коишто вистински ги крадат погледите се нивните девојки. Тие всушност изгледаат како да се симнати од модна писта (а некои навистина и се).

Погледнете ги убавиците на фудбалерите од српската репрезентација:

Предраг и Ана Рајковиќ

Голманот е со манекенката Ана Рајковиќ од 2018 година, со која ги има синовите Тадиј и Реља.

Урош и Марија Спајиќ

Одбранбениот играч на српската репрезентација е во брак со Марија од минатата година.

Стефан Митровиќ и неговата сопруга Кристина имаат две деца

Сергеј Милинковиќ- Савиќ е во врска со Наталија Илиќ

Душан Тадиќ е оженет со Драгана Вуканац

Лука Јовиќ е свршен со Софија Милошевиќ со која минатата година го доби синот Алексеј

Александар Митровиќ и неговата невенчана сопруга Кристина Јаниќ ги имаат ќерката Надја и синот Лука

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Што нè чека во полуфиналните натпревари на Светското првенство? Конечно ги добивме последните 4 „преживеани“ на ова Светско првенство. По многу ...
Сите мислат дека му е девојка - како изгледа мајката на големата НБА ѕвезда Лука Дончиќ? (фото) Мирјам Потербин, мајката на словенечкиот кошаркар Лука Дончиќ кој го носи дресот...
Неверојатното финале на две братски двојки донесе триумф на Лука Далаго Браќата Лука и Марко Далаго од Австрија поединечно се изборија за пласман во фин...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg