Со ролшуи и без маица – Како изгледаше спектакуларниот настап на Ашер на Super Bowl 2024?

Погледнете го спектакуларниот 13-минутен настап на Ашер на Super Bowl 2024 што ги врати милениумците во минатото.

so-rolshui-i-bez-maica-kako-izgledashe-spektakularniot-nastap-na-asher-na-super-bowl-2024-01.jpg

На полувремето на годинешниот Super Bowl што се одржа синоќа (11.02) во Лас Вегас, американскиот музичар Ашер имаше забавен настап на кој му се придружија голем број гости, како Алиша Кис, H.E.R, Лил Џон, Лудакрис и Will.i.am.

so-rolshui-i-bez-maica-kako-izgledashe-spektakularniot-nastap-na-asher-na-super-bowl-2024-03.jpg

so-rolshui-i-bez-maica-kako-izgledashe-spektakularniot-nastap-na-asher-na-super-bowl-2024-08.jpg

Неговиот настап долго ќе се помни, а пејачот успеа сите да ги крене на нозе за време на 13-те минути додека беше на сцената. Тој испеа голем број од своите хитови како: Burn, Confessions, U Don’t Have to Call

so-rolshui-i-bez-maica-kako-izgledashe-spektakularniot-nastap-na-asher-na-super-bowl-2024-02.jpg

so-rolshui-i-bez-maica-kako-izgledashe-spektakularniot-nastap-na-asher-na-super-bowl-2024-06.jpg

На сцената му се придружија голем број танчари, во најразлични костими, а исто така имаше и цел оркестар за паради.

so-rolshui-i-bez-maica-kako-izgledashe-spektakularniot-nastap-na-asher-na-super-bowl-2024-05.jpg

Сепак, најголемо внимание во целиот настап привлече моментот кога пејачот заедно со танчарите на сцената почна да настапува во ролшуи, а на крајот одлучи и да ја соблече маицата.

so-rolshui-i-bez-maica-kako-izgledashe-spektakularniot-nastap-na-asher-na-super-bowl-2024-04.jpg

Целиот настап на Ашер погледнете го ТУКА.

Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

„Шест години бев во врска со полицаец на тајна задача, бил испратен да ме шпионира“ „Бевме на зимување на Алпите кога дознав. Го најдов неговиот пасош - не ми го по...
„Се породив дома во базен со бебе тешко 5kg – бабиците не виделе поголемо дете родено во домашни усл... „Мислам дека генерално раѓам големи бебиња, и првите две беа тешки. Бабиците вел...
„Трапавиот Чарлс“ – Избегнал смртоносна лавина, сам ќе си го откинел прстот со чекан Скршил рамо додека ловел лисици, не знае ни сам колкупати паднал од коњ, а за ма...
„Поради ретко нарушување немам коса - цел живот ме малтретираа за изгледот, но денес работам како мо... Поради ретко нарушување, 21-годишната Хана Харпин голем дел од животот била жртв...
„Имам 25 години и во брак сум со 48-годишен маж – ми велат дека е предатор и дека ќе ме остави кога ... 25-годишната Алија е во брак со 48-годишниот Стив. Парот се прослави на ТикТок, ...
„Шетаат боси во канцеларија, одат голи во сауна: Што ме изненади најмногу кај Финците?“ „Она што не го знаев сè додека не се преселив таму е дека културната норма е во ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg