Новата YouTube сензација - Згодна девојка која готви гола, само со престилка


Новата YouTube сензација - Згодна девојка која готви гола, само со престилка

novata-youtube-senzacija-devojkata-koja-nosi-samo-prestilka-dodeka-gotvi-pileshko-01.jpg

Нова гола готвачка сака да му ја преземе круната на Џејми Оливер, но дали ќе успее во тоа?

Американката Стефани Дејл која е позната како „Секси готвачка Стеф“, готви азиско пилешко додека пред камерата неодоливо позира, го покажува својот гол задник и си ги допира градите со дрвена лажица за мешање.

Младата жена од Северна Каролина прикачи видео каде не носи ништо друго освен престилка:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Мајка троши 1.000 долари месечно во салон за убавина каде си ги носи трите мали ќерки 33-годишна мајка ги носи трите малечки ќерки во салон за убавина еднаш неделно, ...
Мајкл Џордан плачеше: „Кога загина Коби, умре и дел од мене... Сега ќе станам МЕМЕ што плаче“... На комеморацијата за Коби и Џиана Брајант, со солзи во очите одржа поздравен гов...
„Тој е 19 години постар од мене, му праќам листа со работи кои би сакала да ги имам“ Каде отиде светот, а и Македонија со него, затоа што, за жал, и кај нас ваквите ...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава