24-годишна девојка доби бебе со својот 69-годишен маж, со чиј син одела во училиште

Парот отворено вели дека сексуалниот живот е најдобрата работа во нивната врска, а Дон открива дека отсекогаш се чувствувал помладо од своите врсници.

24-godishna-devojka-dobi-bebe-so-svojot-69-godisehn-maz-so-chij-sin-odela-na-uchilishte-01.jpg

Стефани Волпер (24) се омажи за маж кој е 45 години постар од неа и чиј син одел во училиште со неа.

Таа го запознала 69-годишниот Дон Волпер во нејзиниот омилен паб во Канада пред 4 години.

24-godishna-devojka-dobi-bebe-so-svojot-69-godisehn-maz-so-chij-sin-odela-na-uchilishte-12.jpg

Кога за првпат разговарале Стефани и Дон сфатиле дека Дон всушност е татко на некогашен нејзин соученик. Стефани всушност одела во училиште со синот на Дон од првиот брак.

Иако родителите на Стефани се бунеле за врската, тие ја прифатиле откако Стефани и Дон минатата година добиле бебе.

24-godishna-devojka-dobi-bebe-so-svojot-69-godisehn-maz-so-chij-sin-odela-na-uchilishte-13.jpg

Стефани вели дека луѓето ѝ упатуваат навреди дека е со Дон поради парите, но таа им кажува дека станува збор за вистинска љубов.

Фотки од парот:

24-godishna-devojka-dobi-bebe-so-svojot-69-godisehn-maz-so-chij-sin-odela-na-uchilishte-08.jpg

24-godishna-devojka-dobi-bebe-so-svojot-69-godisehn-maz-so-chij-sin-odela-na-uchilishte-07.jpg

24-godishna-devojka-dobi-bebe-so-svojot-69-godisehn-maz-so-chij-sin-odela-na-uchilishte-05.jpg

24-godishna-devojka-dobi-bebe-so-svojot-69-godisehn-maz-so-chij-sin-odela-na-uchilishte-04.jpg

24-godishna-devojka-dobi-bebe-so-svojot-69-godisehn-maz-so-chij-sin-odela-na-uchilishte-03.jpg

24-godishna-devojka-dobi-bebe-so-svojot-69-godisehn-maz-so-chij-sin-odela-na-uchilishte-02.jpg

Уште фотки на следната страна...Би можело да ве интересира:

Девојка од Финска копа дупки во мраз и се капе во ледена вода (фото+видео) „Многу луѓе во Финска си имаат секири за да прават ваков тип на работи. Луѓето с...
„Станувам во 5 наутро за да се дотерам пред да го однесам синот во училиште – зошто другите мајки ме... Повеќето мајки имаат проблем кога треба да станат рано за да ги однесат децата в...
„Алергична сум на секс“ - Девојка од Колорадо открива како ѝ реагира телото при допир со сперма „Чудно е, но јас сум алергична на секс. Најверојатно стануваше збор за моето тре...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg