Жена си позира за селфи во метро како никој да не ја гледа (видео)


Жена си позира за селфи во метро како никој да не ја гледа (видео)

Жена одржа лекција за самодоверба откако си направи фотосесија среде метро. Храбро или претерано?

zhena-si-pozira-za-selfi-vo-metro-kako-nikoj-da-ne-ja-gleda-video-01.jpg

Жена стана вирален хит поради нејзината самодоверба да си позира среде метро во Њујорк. Таа посветено си правела фотосесија, без разлика на луѓето околу неа.

Видеото од неа на Твитер има повеќе од 226.000 лајкови.

Еден од коментарите гласи: „Да имаш самодоверба да го правиш ова пред другите е навистина моќно. Јас никогаш не би можел“.

Инаку, девојката се вика Џесика Џорџ и на нејзиниот Твитер профил беа објавени резултатите од позирањето.

zhena-si-pozira-za-selfi-vo-metro-kako-nikoj-da-ne-ja-gleda-video-02.jpg

zhena-si-pozira-za-selfi-vo-metro-kako-nikoj-da-ne-ja-gleda-video-03.jpg

Самоуверено или претерано?

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Жена, по 4 деца и развод, на 37 години стана Плејбој модел Цел живот имала желба да биде модел, а по разводот успеала да си го реализира св...
Жена за првпат стана мајка на близначиња на 50 години, по низа спонтани абортуси Го чекала вистинскиот, но не дошол, па од 39-годишна возраст минала години и год...
Вирален хит: Жена си ги бричи нозете додека се вози на мотор (видео) Постојано осамнуваат бизарни ситуации од сите краеви на светот, но оваа сцена на...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg