Реакциите на настапот на Еминем - Најчудните и малку непријатни моменти на Оскари 2020
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 29-09-2020
Forum Manager 29-09-2020


Реакциите на настапот на Еминем - Најчудните и малку непријатни моменти на Оскари 2020

На синоќешното доделување на Оскарите, имаше и забавни, но и чудни и неочекувани моменти.

najcudnite-i-malku-neprijatni-momenti-na-oskari-2020-01.jpg

Многумина беа изненадени од настапот на Еминем со Lose Yourself, но никој и не даде аплауз за присуството на Џеф Безос во публика.

Ова се дел од најчудните и по малку непријатни моменти од Оскарите 2020:

Жената која стапна на фустанот на Оливиа Колман

Откопчаната кошула за време на настапот на Janelle Monae

najcudnite-i-malku-neprijatni-momenti-na-oskari-2020-02.jpg

Неочекуваниот настап на Еминем, проблемите со микрофонот и овациите на крајот на настапот – „конечно заврши“

Сите шокирани реакции на публиката на неговиот настап

Никој не даде аплауз за Џеф Безос кога Крис Рок и Стив Мартин го спомнаа во својот говор и сите шеги на негова сметка

Блек Чајна беше присутна на настанот и на никого не му е јасно зошто

najcudnite-i-malku-neprijatni-momenti-na-oskari-2020-03.jpg

Bong Joon-ho како „зјапа“ во својот Оскар

Оскар Ајзак со коментарот како „Оскарите“ не се толку „бели“ повеќе – откако Салма Хајек изјави дека „конечно може да каже дека ете барем држела Оскар на оваа сцена“.

Џејмс Корден и Ребел Вилсон облечени како the Cats

Е. П. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Жена си позира за селфи во метро како никој да не ја гледа (видео) Жена одржа лекција за самодоверба откако си направи фотосесија среде метро. Храб...
9-годишно момче топли срца: Цел живот ја расте косата – сега ја донира за деца болни од рак Рајли Стенкоб е 9-годишно момче од Есекс, Англија, кое целиот живот си ја нема с...
Нова драма помеѓу Северина и бившиот маж: „Таа го зема синот и никој не знае каде се веќе 9 дена“ На драмите помеѓу Северина и Милан Поповиќ во врска со старателството на синот и...

Најчитани неделава