Реакциите на настапот на Еминем - Најчудните и малку непријатни моменти на Оскари 2020


Реакциите на настапот на Еминем - Најчудните и малку непријатни моменти на Оскари 2020

На синоќешното доделување на Оскарите, имаше и забавни, но и чудни и неочекувани моменти.

najcudnite-i-malku-neprijatni-momenti-na-oskari-2020-01.jpg

Многумина беа изненадени од настапот на Еминем со Lose Yourself, но никој и не даде аплауз за присуството на Џеф Безос во публика.

Ова се дел од најчудните и по малку непријатни моменти од Оскарите 2020:

Жената која стапна на фустанот на Оливиа Колман

Откопчаната кошула за време на настапот на Janelle Monae

najcudnite-i-malku-neprijatni-momenti-na-oskari-2020-02.jpg

Неочекуваниот настап на Еминем, проблемите со микрофонот и овациите на крајот на настапот – „конечно заврши“

Сите шокирани реакции на публиката на неговиот настап

Никој не даде аплауз за Џеф Безос кога Крис Рок и Стив Мартин го спомнаа во својот говор и сите шеги на негова сметка

Блек Чајна беше присутна на настанот и на никого не му е јасно зошто

najcudnite-i-malku-neprijatni-momenti-na-oskari-2020-03.jpg

Bong Joon-ho како „зјапа“ во својот Оскар

Оскар Ајзак со коментарот како „Оскарите“ не се толку „бели“ повеќе – откако Салма Хајек изјави дека „конечно може да каже дека ете барем држела Оскар на оваа сцена“.

Џејмс Корден и Ребел Вилсон облечени како the Cats

Е. П. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Жена си позира за селфи во метро како никој да не ја гледа (видео) Жена одржа лекција за самодоверба откако си направи фотосесија среде метро. Храб...
Баба и дедо ја пеат заедничката песна за последен пат (видео) Лаура и Ховард биле во брак цели 73 години, а во видеото кое го објави нивната в...
Инспиративниот живот на девојчето кое старееше 8 пати побрзо од врсниците Луси Перк и покрај тешката болест со која се соочуваше никогаш не заборави на на...