Пред и потоа: Париз, Лондон, Њујорк - корoна вирусот го опустоши светот
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 28-05-2020


Пред и потоа: Париз, Лондон, Њујорк - корoна вирусот го опустоши светот

Лас Вегас

Тајм сквер во Њујорк

Забранетиот град во Пекинг

Централната станица во Њујорк

Музејот Лувр во Париз

Лос Анџелес

Ватикан

Погледнете уште вакви сцени од светот!

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Драматична разлика: Корона карантинот го исчисти небото над загадените градови Од Италија до Пакистан и Индија, во кои градови од овие држави небото сега е кри...
Пред и потоа: Русин бесплатно реновира станови на пензионери (фото) Антон е скромен градежен работник кој со своето големо срце им го менува животот...
Хрватски научник пресмета колкави се шансите да заболите од Корона вирусот Молекуларниот биолог Игор Штагљар, еден од најреномираните хрватски научници кој...

Спонзорирани линкови: