Жена со изглед на „природна“ Барби добива понуди за откупување на нејзините јајце клетки


Жена со изглед на „природна“ Барби добива понуди за откупување на нејзините јајце клетки

Во светот постојано се појавуваат луѓе со чудни приказни, а една од нив е Марсела Иглесијас од Лос Анџелес која тврди дека мажите сами ѝ нудат пари за нејзини јајце клетки за да имаат деца што ќе личат на неа.

zhena-so-izgled-na-prirodna-barbi-dobiva-ponudi-za-otkupuvanje-na-nejzinite-jajce-kletki-01.jpg

Марсела Иглесијас од Лос Анџелес на Инстаграм е потпишана како кралица на Холивуд и има повеќе од 326.000 следбеници.

Таа се претставува себеси како Барби и открива дека мажи ја молат да им продаде од своите јајце клетки за да имаат деца што ќе личат на неа.

zhena-so-izgled-na-prirodna-barbi-dobiva-ponudi-za-otkupuvanje-na-nejzinite-jajce-kletki-02.jpg

Марсела откри дека еден фан ѝ пишал и конкретен предлог, но таа не прифаќа ништо помалку од 40.000 евра за една јајце клетка.

Иако тврди дека е природна, има потрошено повеќе од 67.000 евра за ботокс, филери во образи и други козметички третмани. Вели дека не направила пластична операција досега.

zhena-so-izgled-na-prirodna-barbi-dobiva-ponudi-za-otkupuvanje-na-nejzinite-jajce-kletki-03.jpg

Открива дека многу ѝ годат понудите за откупување на нејзините јајце клетки, затоа што не постои подобар комплимент од тоа, но луѓето имаат поделено мислење на оваа тема.

Таа се има појавено во многу ријалити шоуа и во филмовите Antifaz и The Country Singer. 

Фотки од Марсела:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Жена си позира за селфи во метро како никој да не ја гледа (видео) Жена одржа лекција за самодоверба откако си направи фотосесија среде метро. Храб...
Жена, по 4 деца и развод, на 37 години стана Плејбој модел Цел живот имала желба да биде модел, а по разводот успеала да си го реализира св...
Жена добила совет од болницата да си собере пари за лекување преку „GoFundMe“ Има прекрасни и хумани луѓе од целиот свет кои ќе донираат кога сме во неволја, ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg