Девојка се откажала од кариерата на полицајка и станала ѕвезда за возрасни


Девојка се откажала од кариерата на полицајка и станала ѕвезда за возрасни

Шарлот Роуз (27) од Велика Британија ненадејно направила огромна промена во поглед на кариерата...

od-policajka-do-dzvezda-za-vozrasni-i-milionerka-moralnoto-propagjanje-na-edna-uspeshna-zhena-01.jpg

Шарлот Роуз (27) од Велика Британија е девојка која имала силни морални начела и работела како полицајка.

Таа се откажала од оваа кариера и одлучила да заработува преку продавање на разголени видеа и фотографии од себе на платформата „OnlyFans“ и сега е милионерка.

Шарлот гостува и во разни емисии и отворено говори за нејзината нова „професија“, со која се занимава од 2018 година.

Како изгледала Шарлот некогаш:

od-policajka-do-dzvezda-za-vozrasni-i-milionerka-moralnoto-propagjanje-na-edna-uspeshna-zhena-05.jpg

od-policajka-do-dzvezda-za-vozrasni-i-milionerka-moralnoto-propagjanje-na-edna-uspeshna-zhena-02.jpg

Како изгледа сега:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Жена си позира за селфи во метро како никој да не ја гледа (видео) Жена одржа лекција за самодоверба откако си направи фотосесија среде метро. Храб...
Жена, по 4 деца и развод, на 37 години стана Плејбој модел Цел живот имала желба да биде модел, а по разводот успеала да си го реализира св...
Жена со изгореници на 85% од телото позира гола и испраќа моќна порака (вознемирувачки фотографии) Пред 20 години некогашната мисица Керол настрадала во пожар во семејниот дом, во...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg