Хаос на забава за откривање на полот - ќе се загушелe и мајката и гостите од розовиот чад (видео)

Понекогаш работите не одат така како што планираме, а млада мајка од Велс се соочила со хорор ситуација во својот најубав миг...

haos-na-zabava-za-otkrivanje-na-polot-kje-se-zagushela-i-majkata-i-gostite-od-rozoviot-chad-video-01.jpg

Менди Морган-Смит (22) од Велс во 17-тата недела од бременоста организирала забава за откривање на полот.

haos-na-zabava-za-otkrivanje-na-polot-kje-se-zagushela-i-majkata-i-gostite-od-rozoviot-chad-video-02.jpg

Сакала мигот кога ќе открие дека чека девојче пред роднините и пријателите да го направи незаборавен.

Но, за жал поради проблем со розовите димни бомби, од кои излегла прекумерна количина на чад, почнала општа паника и сите почнале да трчаат за да дојдат до здив.

haos-na-zabava-za-otkrivanje-na-polot-kje-se-zagushela-i-majkata-i-gostite-od-rozoviot-chad-video-06.jpg

Менди, која веќе има една 3-годишна ќерка, исто така имала проблем со дишењето.

Незгодата на забавата за откривање на полот:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Вирално видео од Украина го расплака светот: Мајка со солзи во очите ја прегрнува жената која ѝ ги п... Мајката била надвор од земјата кога почнал нападот на Украина, а таткото кој не ...
Меган Маркл и Хари објавија фотографија од Лилибет по повод првиот роденден Меган и Хари конечно ја покажаа Лилибет со фотографија од прославата за нејзинио...
Сијамски близначиња успешно разделени со 10-часовна операција: „Ќе имаат долг и среќен живот“ Кога Меги и Дом отишле на преглед за да го дознаат полот на нивното бебе, лекаро...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg