Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022


Меган Маркл и Хари објавија фотографија од Лилибет по повод првиот роденден

Меган и Хари конечно ја покажаа Лилибет со фотографија од прославата за нејзиниот прв роденден - со впечатливата коса, малото девојче е копија на принцот.

megan-markl-i-hari-objavija-fotografija-od-lilibet-po-povod-prviot-rodenden-01.jpg

Меган Маркл и принцот Хари го прославија првиот роденден на ќерката Лилибет со мала приватна забава во Англија. Сега, тие за споделија и фотографија од Лилибет која наводно е направена за време на прославата.

Малото девојче изгледа преслатко со светлосин фустан, а најмногу внимание привлекува нејзината коса што ја наследила од татко ѝ.

megan-markl-i-hari-objavija-fotografija-od-lilibet-po-povod-prviot-rodenden-03.jpg

Викендов Меган и Хари беа во Англија, а со нив беше и Лилибет која првпат се запозна со членовите на кралското семејство.

megan-markl-i-hari-objavija-fotografija-od-lilibet-po-povod-prviot-rodenden-04.jpg

Парот ја посети Англија по повод Платинестиот јубилеј на кралицата, но се појавија на само еден настан и го прескокнаа финалето во недела. Всушност, додека траеше парадата, тие веќе биле на пат кон нивниот дом во Америка.

Според извори блиски до парот, Меган и Хари биле пресреќни за бројните честитки што ги добиле за роденденот на Лилибет и се благодарни за многуте донации во разни добротворни организации што биле направени во нејзина чест.

megan-markl-i-hari-objavija-fotografija-od-lilibet-po-povod-prviot-rodenden-02.jpg

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Девојка (23) и нејзиниот партнер (63) ја разбрануваа јавноста: „Ме разгалува со скапи подароци, сите... Вилоу (23) и нејзиниот партнер (63) се соочуваат со многу критики поради нивната...
11-годишно девојче со уникатна генетска карактеристика – родена е со две различни бои на коса (фото) Бела од Англија има вид генетско нарушување поради кое ја има најуникатната...
Луда љубовна приказна: Присилно се разделиле и откажале од ќерката – 50 години подоцна конечно се ве... Карен Леман и Дени Винар од Минесота биле пар во тинејџерските години, но по неп...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg