Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


14 подароци за жени со кои никогаш нема да погрешите

Како што одбирањето на подарок за маж не е едноставна и лесна задача, така, подеднакво и одбирањето на подарок за вашата мајка, сестра, девојка, сопруга или колешка е тешка работа.

14-podaroci-za-zeni-so-koi-nikogash-nema-da-pogreshite-01.jpg

Најчесто се одлучуваме за аксесоар, парфем или парче облека кои, ако не ја познаваме доволно добро личноста, сигурно нема да ѝ се допаднат и ќе завршат фрлени во канта за отпадоци или подарени на друга личност.

За да не правите непотребни грешки и да одберете нешто на кое дамата долго ќе се сеќава:

14-podaroci-za-zeni-so-koi-nikogash-nema-da-pogreshite-1.jpg

14-podaroci-za-zeni-so-koi-nikogash-nema-da-pogreshite-2.jpg

14-podaroci-za-zeni-so-koi-nikogash-nema-da-pogreshite-3.jpg

14-podaroci-za-zeni-so-koi-nikogash-nema-da-pogreshite-4.jpg

14-podaroci-za-zeni-so-koi-nikogash-nema-da-pogreshite-5.jpg

14-podaroci-za-zeni-so-koi-nikogash-nema-da-pogreshite-6.jpg

14-podaroci-za-zeni-so-koi-nikogash-nema-da-pogreshite-7.jpg

14-podaroci-za-zeni-so-koi-nikogash-nema-da-pogreshite-8.jpg

14-podaroci-za-zeni-so-koi-nikogash-nema-da-pogreshite-09.jpg

14-podaroci-za-zeni-so-koi-nikogash-nema-da-pogreshite-10.jpg

14-podaroci-za-zeni-so-koi-nikogash-nema-da-pogreshite-11.jpg

14-podaroci-za-zeni-so-koi-nikogash-nema-da-pogreshite-12.jpg

14-podaroci-za-zeni-so-koi-nikogash-nema-da-pogreshite-13.jpg

14-podaroci-za-zeni-so-koi-nikogash-nema-da-pogreshite-14.jpg

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Бизарна зависност: Маж е опседнат да изгледа како папагал - си ги отсече ушите, ги истетовира очите ... Од тетовирање на пердуви на лицето до сечење на јазикот на половина и отстранува...
Приказната за сестрите и внуците на Никола Тесла - кој го пронашол мртов и го донел неговото наследс... Благодарение на неговите пронајдоци и достигнувања, Никола Тесла денес е познат ...
Водич за „добри сопруги“ од 1950-та: Не се жалете ако мажот дошол доцна, соблечете му ги чевлите Секогаш имајте подготвена вечера, бидете свежи кога ќе дојде сопругот и поправет...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg