Колку е перверзен вашиот ум?


Колку е перверзен вашиот ум?

Луѓето кои имаат перверзен ум, некои работи ги гледаат многу поинаку од останатите.

kolku-e-perverzen-vashiot-um-01.jpg

Тие секогаш ги гледаат работите прво од „безобразната“ страна, а дури по неколкупати погледнување, ја сфаќаат оригиналната смисла.

Дали и вие секогаш ги гледате работите на перверзен начин?

Проверете се со следниве „сосема нормални“ фотки:

Ова се само пети (ако помисливте на нешто друго).

kolku-e-perverzen-vashiot-um-02.jpg

Не, не е тоа што мислите. Неговата рака е на другата страна.

kolku-e-perverzen-vashiot-um-03.jpg

Погледнете повторно. Во случај да не сфативте, тоа е раката на мажот.

kolku-e-perverzen-vashiot-um-04.jpg

Научете да разликувате рака од задник!

kolku-e-perverzen-vashiot-um-05.jpg

Не, таа само го држи кучето во скут.

kolku-e-perverzen-vashiot-um-06.jpg

Го видовте ли барем ова како отворена книга?

kolku-e-perverzen-vashiot-um-07.jpg

Очигледно тој го игнорира начинот на гледање на гледачите...

kolku-e-perverzen-vashiot-um-08.gif

Палма?!

kolku-e-perverzen-vashiot-um-09.jpg

Тоа е само седиштето од велосипедот.

kolku-e-perverzen-vashiot-um-10.jpg

За кактусот не може да ви замериме...

kolku-e-perverzen-vashiot-um-11.jpg

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

До колку години вашиот живот треба да биде „ставен во ред“? Некои луѓе се жалат дека љубовниот живот им е катастрофа, други ја мразат својат...
По колку години користење треба да го фрлите душекот за спиење? Можете ли да се сетите колку време го користите душекот за спиење? Колку време е...
Колку време им е потребно на мажите, а колку на жените за едни исти работи? Можете ли да поверувате дека мажите поминуваат повеќе време на лична хигиена отк...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg