Богатите деца во самоизолација: Уживаат на приватни авиони, јахти и острови (фото)


Богатите деца во самоизолација: Уживаат на приватни авиони, јахти и острови (фото)

bogatite-deca-vo-samo-izolacija-uzivaat-na-privatni-avioni-jahti-i-ostrovi04.jpg

bogatite-deca-vo-samo-izolacija-uzivaat-na-privatni-avioni-jahti-i-ostrovi01.jpg

uzivaat-na-privatni-avioni-jahti-i-ostrovi-bogatite-deca-na-instagram-vo-samo-izolacija03_copy.jpg

bogatite-deca-vo-samo-izolacija-uzivaat-na-privatni-avioni-jahti-i-ostrovi01_1.jpg

bogatite-deca-vo-samo-izolacija-uzivaat-na-privatni-avioni-jahti-i-ostrovi01_2.jpg

Е. П. | Црнобело / фото: ИнстаграмБи можело да ве интересира:

Инстаграм vs. реалност: Искрен приказ колку многу лажеме Не, собата не ни е секогаш средена, не јадеме само здрава храна, не изгледаме бе...
Сон за љубителите на кафе: Инстаграм профили кои треба да ги следите Инстаграм профилите се преплавени со фотки од вкусни кафиња кои изгледаат како в...
„Сега сме како вистинско семејство“ – 26-годишна девојка посвоила 9 сирачиња од Африка Кога Лети Мекмастер почнала да волонтира во Африка, веројатно не ни помислувала ...

Најчитани неделава