Богатите деца во самоизолација: Уживаат на приватни авиони, јахти и острови (фото)


Богатите деца во самоизолација: Уживаат на приватни авиони, јахти и острови (фото)

Додека многу од нас се чудат што да прават во своите станови за време на изолацијата од корона вирусот, богатите деца на Инстаграм „го живеат животот“.

uzivaat-na-privatni-avioni-jahti-i-ostrovi-bogatite-deca-na-instagram-vo-samo-izolacija-01.jpg

Сигурни сме дека не може да им е лошо кога поседувааат луксузни имоти со базени, спортски терени, приватни јахти и авиони.

uzivaat-na-privatni-avioni-jahti-i-ostrovi-bogatite-deca-na-instagram-vo-samo-izolacija-02.jpg

Младите богаташи уживаат во самоизолација на приватни острови.

uzivaat-na-privatni-avioni-jahti-i-ostrovi-bogatite-deca-na-instagram-vo-samo-izolacija01.jpg

bogatite-deca-vo-samo-izolacija-uzivaat-na-privatni-avioni-jahti-i-ostrovi03.jpg

bogatite-deca-vo-samo-izolacija-uzivaat-na-privatni-avioni-jahti-i-ostrovi02.jpg

Уште неколку фотки на следната страна...Би можело да ве интересира:

Инстаграм vs. реалност: Искрен приказ колку многу лажеме Не, собата не ни е секогаш средена, не јадеме само здрава храна, не изгледаме бе...
Сон за љубителите на кафе: Инстаграм профили кои треба да ги следите Инстаграм профилите се преплавени со фотки од вкусни кафиња кои изгледаат како в...
„Сега сме како вистинско семејство“ – 26-годишна девојка посвоила 9 сирачиња од Африка Кога Лети Мекмастер почнала да волонтира во Африка, веројатно не ни помислувала ...

Најчитани неделава