Кученце со неверојатно долги трепки ќе ви го освои срцето
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Кученце со неверојатно долги трепки ќе ви го освои срцето

Природни или надградба? Кокер шпаниел има очи впечатливи како на Дизни принцеза поради предолгите трепки.

kuchence-so-neverojatno-dolgi-trepki-kje-vi-go-osvoi-srceto-01.jpg

Мабел е прекрасен 1-годишен Кокер Шпаниел со неверојатно долги трепки, какви секоја жена би посакала.

Неговата 20-годишна сопственичка Кејтлин Бекер од Велика Британија всушност работи со трепки и поголемиот дел од времето периодов поради пандемијата го минува дома со Мабел, па многумина се сомневаат дека така дошла на идеја да ги надгради неговите трепки, но сепак таа вели дека се природни.

Кејтлин постојано објавува фотки и видеа со Мабел, која со изгледот го побудува интересот на луѓето.

Очите на нејзиното кученце изгледаат како очи на Дизни принцеза, а дали навистина ова се природни трепки или сепак таа направила надградба на трепките на својот миленик, проценете сами.

Фотки од Мабел:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

На Сардинија се роди кученце со зелено крзно (фото) Уникатното кученце од Сардинија ќе ви го освои срцето за миг. Верувале или не, т...
Сопственик го документира растот на неговото куче покрај шишенце сос Кучињата растат навистина брзо, и понекогаш ви се чини дека за само неколку месе...
Кученце со 6 нозе посвоено од тинејџер што го задевале на училиште „Ру му помага на мојот син да се справи со стресот и така му се подобрува негова...

Најчитани неделава