Блузата која Кејт Мидлтон со години не ја соблекува (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Продавач 24-04-2018
Пекар 24-04-2018


Блузата која Кејт Мидлтон со години не ја соблекува (фото)

Секако можеме да потврдиме дека Кејт Мидлтон има кралска гардероба - од прекрасен накит до вечерни фустани со потпис од престижните модни куќи, до луксузни капути, одела...

maicata-koja-kejt-midlton-so-godini-ne-ja-soblekuva-01.jpg

Но, како и секоја жена, така и Кејт се потпира на едно секојдневно парче облека кое знае дека никогаш нема „да ја изневери“.

Кога е во прашање соочувањето со секојдневните обврски, Кејт елегантната облека ја заменува со удобната маичка со пруги. Имено, овој тип на маица го носи веќе со години.

Војвотката од Кембриџ се потпира на проверената секојдневна комбинација која се состои од фармерки, чевли со рамна или полна пета и маичка со пруги.

Без разлика на тоа дали е од брендот Luisa Spagnoli или трите маички со разни бои од ME + EM или оние од модната куќа Ralph Lauren, Кејт никогаш нема погрешено со овој избор: 

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Омилените патики на Кејт Мидлтон чинат едвај 60 евра (фото) Кејт Мидлтон е позната по тоа што носи евтини парчиња облека кои може да си ги д...
Моден експеримент: 10 дена носела облека од сопругот (фото) За жените, носењето на машка облека во домашни услови значи комфор и удобност. Н...
Доказ дека стилот не познава граници: Модни икони на 50, 70 и 90 годин... Во денешно време сите се опседнати со модните блогерки и блогери на социјалните ...