Модни катастрофи од црвениот тепих заради кои некогаш сме останале без зборови
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Столар 22-04-2018
Столар 21-04-2018


Модни катастрофи од црвениот тепих заради кои некогаш сме останале без зборови

Дамите на црвениот тепих посебно сакаат да се истакнат да блескаат, да изгледаат совршено, уникатно...

modni-katastrofi-od-crveniot-tepih-zaradi-koi-nekogash-sme-ostanale-bez-zborovi-01.jpg

Но, понекогаш знаат и да претераат.

Па, наместо да изгледаат елегантно и да воодушевуваат, да нè остават зборови:

Пример:

1. Ријана

modni-katastrofi-od-crveniot-tepih-zaradi-koi-nekogash-sme-ostanale-bez-zborovi-1.jpg

2. Ники Минаж

modni-katastrofi-od-crveniot-tepih-zaradi-koi-nekogash-sme-ostanale-bez-zborovi-2.jpg

3. Мајли Сајрус

modni-katastrofi-od-crveniot-tepih-zaradi-koi-nekogash-sme-ostanale-bez-zborovi-3.jpg

4. Криси Тајген

modni-katastrofi-od-crveniot-tepih-zaradi-koi-nekogash-sme-ostanale-bez-zborovi-4.jpg

5. Тони Брекстон

modni-katastrofi-od-crveniot-tepih-zaradi-koi-nekogash-sme-ostanale-bez-zborovi-5.jpg

6. Саша Градива

modni-katastrofi-od-crveniot-tepih-zaradi-koi-nekogash-sme-ostanale-bez-zborovi-6.jpg

7. Зои Салдана

modni-katastrofi-od-crveniot-tepih-zaradi-koi-nekogash-sme-ostanale-bez-zborovi-7.jpg

8. Мадона

modni-katastrofi-od-crveniot-tepih-zaradi-koi-nekogash-sme-ostanale-bez-zborovi-8.jpg

9. Сара Џесика Паркер

modni-katastrofi-od-crveniot-tepih-zaradi-koi-nekogash-sme-ostanale-bez-zborovi-9.jpg

10. Пријанка Чопра

modni-katastrofi-od-crveniot-tepih-zaradi-koi-nekogash-sme-ostanale-bez-zborovi-10.jpg

11. Летиција Каста

modni-katastrofi-od-crveniot-tepih-zaradi-koi-nekogash-sme-ostanale-bez-zborovi-11.jpg

12. Џој Вила

modni-katastrofi-od-crveniot-tepih-zaradi-koi-nekogash-sme-ostanale-bez-zborovi-12.jpg

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Зошто луѓето во Шведска најчесто носат црна облека? Шведска е многу често поврзана со црната боја. Оние кои биле во главниот град на...
Како изгледа уличната мода на различни страни од светот? Во денешно време, изгледа како да модерните луѓе може да се најдат само низ улиц...
5 модни парчиња кои секоја жена треба да ги поседува по 30-тата Секој човек има сопствен стил и вкус кога станува збор за облеката, но има некои...