Најпопуларните Jimmy Choo штикли на сите времиња (фото)


Најпопуларните Jimmy Choo штикли на сите времиња (фото)

Доволно е само еден поглед за да сфатите зошто жените ширум светот со задоволство ги купуваат во повеќе бои и нијанси.

najpopularnite-jimmy-choo-stikli-na-site-vreminja-001.jpg

Спој на елеганција и софистицираност, луксузните сандали со име The Lance на Jimmy Choo ги победија сите останати модели од брендот.

Пред нешто повеќе од 9 години, Сандра Чои го дизајнирала овој модел кој до ден денес важи за најпродаван во историјата на постоењето на брендот.

Листата на славни кои ги носеле овие елегантни сандали е долга и вклучува имиња како Џенифер Анистон, Хали Бери, Шарлиз Терон, Амал Клуни...

najpopularnite-jimmy-choo-stikli-na-site-vreminja-1.jpg

najpopularnite-jimmy-choo-stikli-na-site-vreminja-2.jpg

najpopularnite-jimmy-choo-stikli-na-site-vreminja-3.jpg

najpopularnite-jimmy-choo-stikli-na-site-vreminja-4.jpg

najpopularnite-jimmy-choo-stikli-na-site-vreminja-5.jpg

najpopularnite-jimmy-choo-stikli-na-site-vreminja-6.jpg

najpopularnite-jimmy-choo-stikli-na-site-vreminja-7.jpg

najpopularnite-jimmy-choo-stikli-na-site-vreminja-8.jpg

najpopularnite-jimmy-choo-stikli-na-site-vreminja-9.jpg

najpopularnite-jimmy-choo-stikli-na-site-vreminja-10.jpg

Цената е „само“ 675 евра.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Тренд аларм: Ова лето се носат сандали со дебела штикла Сандалите со дебела штикла се единствените чевли кои ќе ви бидат потребни летово...
Не наседнувајте на очигледните трендови: 10 правила на модерните жени Жените сакаат да ги следат трендовите, да бидат секогаш средени и да изгледаат б...
8 парчиња облека кои не им прилегаат на жените после 40-тата година Жените секогаш се водат според пригодата, па понекогаш возраста ја ставаат на вт...