Некаде помеѓу облаците – врвот Рамно на Скопска Црна Гора, место за мир и тишина (фото)

https://www.instagram.com/p/CC1Us_dnW9X/

https://www.instagram.com/p/CCrP1iAHfCT/

(О)Милена | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Не е за клаустофобични – живот под карпи во мистичен град во Шпанија (фото) Сместен на половина пат помеѓу Севиља и Малага, Сетенил де лас Бодегас е еден од...
Зимско-божиќна бајка во едно од најубавите алпски селца во Словенија – како да стигнете дотаму и што... Крањска Гора е еден од најубавите алпски одморалишта во Словенија, а се наоѓа ме...
Тивок и величествен – Пераст, еден од скриените бисери на Црна Гора (фото) Изгледа како парче од Венеција што пловело по Јадранот и се закотвило во Которск...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg