„Барби“ со 105 операции: 48-годишна Британка сака да биде најпластичната жена на светот
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


„Барби“ со 105 операции: 48-годишна Британка сака да биде најпластичната жена на светот

Таа била природно убава бринета, но нејзината опсесија со Барби изгледот ќе ја направи најпластичната жена на светот.

najstarata-barbi-ima-105-operacii-49-godishna-zhena-saka-da-bide-najplastichnata-zhena-na-svetot-01.jpg

Рејчел Еванс (48) од Лондон има потрошено повеќе од 36.000 евра на пластични операции. Таа сака да стане жива Барби, а последниот од нејзините зафати е затегнување на лицето.

Во претстојниот период има за цел да направи уште низа зафати и да докаже дека „50-тите се новите 30-ти“.

За да добие Барби изглед досега таа има направено 105 зафати и вели дека нема да сопре додека не добие комплетно Барби изглед.

Сака да го сопре стареењето по секоја цена и да биде најпластичната жена на светот.

Рејчел некогаш и сега:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

26-годишна девојка со ретко нарушување на кожата е пример за позитивно... Нејзината кожа е нееластична и со брчки, но таа порачува дека без разлика на сѐ ...
Трик од 30 секунди кој на вашата коса ќе ѝ даде неверојатен сјај Дали кога сте на фризер и кога ви ја мијат косата ви се случило сосема кратко да...
Додатоци за шминка и убавина кои не знаете дека постојат, а ќе сакате ... Индустријата за шминка и убавина напорно работи за да ги задоволи сите потреби н...