Влакна на рацете, лош маникир: Холивудски дами кои не се покоруваат на стандардите за убавина - Results from #1


Влакна на рацете, лош маникир: Холивудски дами кои не се покоруваат на стандардите за убавина

Салма Хајек, Кејти Холмс и Гвинет Палтроу – не брзаат со фарбањето на белите влакна

vlakna-na-racete-nesovrshena-nasmevka-holivudski-dami-koi-ne-se-pokoruvaat-na-standardite-za-ubavina-12.jpg

vlakna-na-racete-nesovrshena-nasmevka-holivudski-dami-koi-ne-se-pokoruvaat-na-standardite-za-ubavina-13.jpg

vlakna-na-racete-nesovrshena-nasmevka-holivudski-dami-koi-ne-se-pokoruvaat-na-standardite-za-ubavina-14.jpg

Селена Гомез, Емилија Кларк и Мадона – влакна на надусниците

vlakna-na-racete-nesovrshena-nasmevka-holivudski-dami-koi-ne-se-pokoruvaat-na-standardite-za-ubavina-15.jpg

vlakna-na-racete-nesovrshena-nasmevka-holivudski-dami-koi-ne-se-pokoruvaat-na-standardite-za-ubavina-16.jpg

vlakna-na-racete-nesovrshena-nasmevka-holivudski-dami-koi-ne-se-pokoruvaat-na-standardite-za-ubavina-17.jpg

Кара Делевињ и Бри Ларсон – немаат секогаш совршен педикир 

vlakna-na-racete-nesovrshena-nasmevka-holivudski-dami-koi-ne-se-pokoruvaat-na-standardite-za-ubavina-18.jpg

b0ada45eebb9ad0c20826812ab.jpg

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

9 холивудски дами кои имаат „рамен“ задник Tие немаат огромен задник како Ким Кардашијан, но не се загрижени поради тоа и г...
Бои на кармини кои ги прават вашите заби побели  Можеби сте забележале дека ултра популарната летна боја на кармин – коралн...
Витамини и билки кои се корисни за вашата убавина и здравје Ако имате проблем со опаѓање на косата, појава на седи влакна, оштетени нокти ил...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg