Пред vs. потоа: Неверојатни трансформации на жени од магичните раце на руска стилистка
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Пред vs. потоа: Неверојатни трансформации на жени од магичните раце на руска стилистка

Таа знае на која жена најсилен адут ѝ се усните, а на која очите, проценува каква фризура прилега според обликот на лицето и на крај резултатот е фантастичен.

neverojatni-transformacii-na-zheni-od-magichnite-race-na-ruski-stilist-01.jpg

Стилистката Ulyana Starobinskaya од Русија e позната по тоа што знае да го извлече најдоброто од лицето на секоја жена.

Со помош на шминка и фризура таа ги трансформира жените на неверојатен начин, а фотографиите пред и потоа го обиколуваат светот.

Дел од неверојатните трансформации:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

19 жени кои како да го знаат еликсирот на младоста Некои жени едноставно знаат како да се негуваат, а во комбинација со добрите ген...
Жени кои не се срамат од белите влакна во нивната коса (фото) Кај некои од овие жени процесот на белеење започнал многу рано, но тие го прифат...
Неверојатни трансформации: Стилист прави жените да се вљубат во својата седа коса (фото) Џек Мартин смета дека седата коса е класика и изгледа прекрасно, па ги убедува ж...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg